بچه‌های خود را نیز می‌توانید به استرالیا ببرید!

الزامات مربوط به ثبت‌نام دانش‌آموزان و هزینه‌های مدارس در استرالیا در ایالت‌ها و مناطق مختلف متفاوت است.
الزامات مربوط به ثبت‌نام دانش‌آموزان و هزینه‌های مدارس در استرالیا در ایالت‌ها و مناطق مختلف متفاوت است.
مجله موفقیت  ایلیاد - اگر می‌خواهید برای تحصیل به بروید، لازم است بدانید که می‌توانید برای تحصیلِ بچه‌های خود در این کشور نیز برنامه‌ریزی کنید.
الزامات مربوط به ثبت‌نام دانش‌آموزان و هزینه‌های مدارس در در ایالت‌ها و مناطق مختلف متفاوت است.

در ادامه خلاصه‌ای از این اطلاعات در ایالت‌های مختلف آورده شده است.

پایتخت (ACT)

از ژانویه ۲۰۱۶ تاکنون، دانشجویان خارجی که در کانبرا تحصیل می‌کنند می‌توانند فرزندان خود را بدون پرداخت هزینه در مدارس دولتی این ایالت ثبت‌نام کنند. همچنین دارندگان انواع دیگری از ویزاها نیز از این امکان برخوردار هستند که وابستگان خود را بدون پرداخت هزینه در مدارس دولتی ثبت‌نام کنند. برای اینکه اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید به اینجا سر بزنید.

نیو سوت ولز (NSW)

در این ایالت اکثر وابستگان ساکنین موقت باید برای ورود به مدرسه هزینه پرداخت کنند. البته در برخی موارد استثنائاتی وجود دارد که بهتر است برای اطلاع از این موارد اینجا را ببینید.

مناطق شمالی (NT)

در این ایالت وابستگان کسانی که در مقاطع تحصیلات تکمیلی یا فنی‌و‌حرفه‌ای تحصیل می‌کنند، باید همه‌ی هزینه‌های ثبت‌نام در مدارس را پرداخت کنند. البته طبق توافقی که با دانشگاه چارلز داروین انجام شده، وابستگان دانشجویانی که کمک هزینه‌ی دولت را برای تحصیل خود دریافت می‌کنند و همچنین دانشجویان دکتری که ‌ی تحصیلی دانشگاه چارلز داروین را دارند، استثنا هستند. برای کسب اطلاعات کامل‌تر به اینجا سر بزنید.

کوئینزلند

وزارت علوم و کار این ایالت، استثنائاتی را برای وابستگان دانشجویان محصل در این منطقه در نظر گرفته است. این موارد را می‌توانید در اینجا ببینید. از این طریق می‌توانید بدانید که آیا واجد شرایط استفاده از استثناها هستید یا خیر.

ی جنوبی (SA)

وابستگان دانشجویان خارجی که در این ایالت و با داشتن ‌ی تحصیلی در حال تحصیل هستند می‌توانند در مدارس دولتی این ایالت ثبت‌نام کنند. اطلاعات بیشتر در این زمینه را می‌توانید اینجا ببینید.
دولت این ایالت برای ثبت‌نام وابستگان کسانی که در مقطع تحصیلات تکمیلی هستند، بخشش هزینه‌های ثبت‌نام را در نظر گرفته است. البته برای این بخشش باید شرایط خاصی رعایت شود که اطلاعات آن‌را می‌توانید اینجا ببینید.

ویکتوریا (VIC)

هزینه‌ها در همه‌ی مدارس این ایالت یکسان است. برای دانشجویانی که در موسسات این ایالت در حال تحصیل هستند، تخفیف‌هایی در نظر گرفته شده است. اطلاعات دقیق‌تر را می‌توانید اینجا ببینید.

تاسمانیا (TAS)

اکثر وابستگان کسانی که در این ایالت در حال تحصیل هستند، باید هزینه‌های ثبت‌نام در مدارس را پرداخت کنند. اطلاعات کامل‌تر در این زمینه را می‌توانید اینجا ببینید.

ی غربی (WA)

در این ایالت، وابستگان کسانی که در مقاطع تحصیلات تکمیلی در حال تحصیل هستند می‌توانند با دریافت یارانه در مدارس دولتی ثبت‌نام کنند. دانش‌آموزان واجد شرایط همان یارانه‌ای را دریافت می‌کنند که ساکنین این ایالت برای ثبت‌نام در مدارس دولتی دریافت می‌کنند. اطلاعات کامل‌تر را اینجا ببینید.
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022● دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science● انکولوژی در انگلستان● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی جدیدترین مطالب● فرهنگ کار در کشور استرالیا● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● مالیات و بازنشستگی در استرالیا● زنان برجسته ایرانی در عرصه علم● تفریح با حیوانات در استرالیا ۱● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● با نکاتی جهت تقویت قدرت اراده آشنا شویم!● ایمنی و سلامت در استرالیا ● انواع خطاهای شناختی کدامند؟● شهر کانبرا در استرالیا● چگونه ورودی‌های ذهن‌مان را کنترل کنیم؟● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کانادا● فهرست تحریم‌ها در استرالیا