آشنایی با دانشگاه بوستون

دانشگاه بوستون واقع در یکی از زیباترین مکان‌های دنیا میزبان ۳۵۰۰۰ دانشجو از ۱۳۰ کشور جهان در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و تحصیلات تکمیلی می‌باشد و در سیستم رتبه بندی تایمز برای سال ۲۰۲۱ در جایگاه پنجاه و چهارمین دانشگاه برتر جهان قرار گرفته است.
دانشگاه بوستون واقع در یکی از زیباترین مکان‌های دنیا میزبان ۳۵۰۰۰ دانشجو از ۱۳۰ کشور جهان در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و تحصیلات تکمیلی می‌باشد و در سیستم رتبه بندی تایمز برای سال ۲۰۲۱ در جایگاه پنجاه و چهارمین دانشگاه برتر جهان قرار گرفته است.
مجله موفقیت ایلیاد ـ دانشگاه بوستون واقع در یکی از زیباترین مکان‌های دنیا میزبان ۳۵۰۰۰ دانشجو از ۱۳۰ کشور جهان در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و تحصیلات تکمیلی می‌باشد و در سیستم رتبه بندی تایمز برای سال ۲۰۲۱ در جایگاه پنجاه و چهارمین دانشگاه برتر جهان قرار گرفته است.
دانشکده‌ها، کالج‌ها و مدارس مختلفی برای دانشگاه بوستون وجود دارد که ارائه دهنده‌ی انواع رشته‌های تحصیلی نظیر مطالعات فیلم و سینما، علوم انسانی، مهندسی مکانیک، نواوری و فناوری نانو، روزنامه نگاری، مهندسی ساخت، مهندسی رایانه، مدیریت بازرگانی، مهندسی پزشکی، مهندسی سیستم، علوم طبیعی و محاسباتی و علوم کامپیوتر برای دانشجویان می‌باشند.

-    مدارک لازم جهت پذیرش از دانشگاه بوستون

دانشجویان به منظور تحصیل در این دانشگاه ملزم به برخورداری از شرایطی خاص می‌باشند و این شرایط مستلزم ارائه اسناد و مدارکی است که از سوی دانشگاه مذکور درخواست می‌شود و چنانچه توسط متقاضی ارائه گردد پس از ارزیابی‌ها و بررسی‌های لازم با تقاضای پذیرش آن موافقت می‌شود. این مدارک شامل موارد زیر می‌باشد:
ـ کلیه‌ی گواهی‌های تحصیلی از دیپلم متوسطه به بالا به همراه ریز نمرات و با ترجمه‌ی رسمی و تأیید شده
ـ گواهی استطاعت و تمکن مالی مبنی بر تضمین پرداخت هزینه‌های تحصیل و زندگی در این کشور
ـ برخورداری از مدرک زبان و ارائه‌ی نمرات کسب شده در آزمون‌های مربوطه‌ی زبان ( نمره‌ی آزمون آیلتس حداقل ۷ و تافل بین ۹۰ الی ۱۰۰، گفتنی است نمره‌ی کسب شده در هر بخش از آزمون بایستی حداقل ۲۰ باشد).

-    شهریه‌ی دانشگاه بوستون در

شهریه و هزینه‌های تحصیل برای دانشجویان کارشناسی دانشگاه بوستون در حدود ۵۳۹۴۸ دلار می‌باشدکه این رقم برای دانشجویان دوره‌های کارشناسی ارشد و دکترا ۵۳۵۷۲ دلار خواهد بود. در عین حال بد نیست بدانید در حدود ۴۸ درصد از دانشجویان دوره‌ی کارشناسی این دانشگاه ‌ی تحصیلی یا گرانت دریافت می‌کنند که مبلغ آن در حدود ۳۳۰۸۵ دلار می‌باشد. بنابراین با احتساب کمک‌های مالی دانشگاه هزینه‌ی خالص در حدود ۳۹۵۳۳ دلار شامل شهریه‌ها، هزینه‌ی کتب و ملزومات درسی و خرج و مجارج زندگی می‌باشد.
در حالی که برخی از کشورهای دنیا برای دانشجویان بین المللی مجوز کار ضمن تحصیل قائل نمی‌شوند در دانشجویان خارجی می‌توانند تا ۲۰ ساعت در هفته به کار بپردازند. هر چند کار دانشجویی در این کشور برای تأمین هزینه‌های تحصیل ناکافی به نظر می‌رسد اما می‌تواند تا حدودی از هزینه‌های زندگی را پوشش دهد، چرا که درآمد حاصل از کار دانشجویی ماهانه ۲۰۰ تا ۵۵۰ دلار می‌باشد.
دانشجویان همچنین از امکان دریافت ‌های تحصیلی نیز برخوردارند که برخی از آنان هزینه‌های تحصیل و برخی هزینه‌های زندگی دانشجو را تأمین می‌کند، منتهی دریافت ‌ای که کل شهریه و سایر هزینه‌ها را شامل شود کار چندان آسانی به نظر نمی‌رسد.

-    دانشکده‌ی پزشکی دانشگاه بوستون

دانشکده‌ی پزشکی این دانشگاه حاصل ادغام کالج پزشکی زنان در سال ۱۸۷۳ میلادی می‌باشد و مدارک ارائه شده از سوی این دانشگاه در سطح تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد و PHD از اعتبار بسیار ویژه‌ای در کلیه نقاط دنیا برخوردار می‌باشدکه مدارک MPH-MD، MD_ MD-JD را شامل می‌شود. بخش‌های بسیاری شامل دانشکده‌های دندانپزشکی، پارک تحقیقات بیوتکنولوژی و مرکز بهداشت کارتر به این دانشکده اختصاص یافته است و داوطلبان علاقه مند به تحصیل پزشکی در این دانشکده در زمان فارغ التحصیلی از تجارب بسیار خوبی در زمینه‌ی تحقیقات و پروژه‌های بین المللی برخوردار خواهند بود.

-    مدارک لازم جهت اخذ ی تحصیلی

دانشجویان متقاضی تحصیل در این دانشگاه پیش از اقدام برای دریافت ی تحصیلی این کشور باید بتوانند از دانشگاه پذیرش بگیرند. نوع ی تحصیلی با توجه به دانشگاه مورد نظر و مقطع تحصیلی متقاضی مشخص خواهد شد که البته اصلی‌ترین های دانشجویی این کشور F-1 و M-1 می‌باشند. ی F-1 برای دانشجویان بین‌المللی است که قصد تحصیل به صورت تمام وقت در این کشور را داشته و ی M-1 به دانشجویان بین المللی که به صورت تمام وقت در دوره‌های فنی حرفه‌ای به تحصیل خواهند پرداخت تخصیص می‌یابد.
مدارک لازم برای دریافت ی تحصیلی این کشور موارد زیر را شامل می‌شود:
ـ پرداخت اپلیکیشن فی
ـ تکمیل فرم DS-160
ـ ارائه‌ی نامه پذیرش دانشگاه
ـ
ـ عکس  
ـ و انگیزه نامه
ـ اثبات تمکن مالی
ـ ارائه‌ی مدرک زبان
ـ ارائه‌ی کلیه مدارک تحصیلی
ـ بیمه و ارائه‌ی مدارک پزشکی
ـ گواهی عدم سو پیشینه
ـ تعیین زمان مصاحبه
ـ مشخص نمودن محل اقامت
ـ ترجمه‌ی رسمی کلیه‌ی مدارک
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022● دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science● انکولوژی در انگلستان● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی جدیدترین مطالب● فرهنگ کار در کشور استرالیا● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● مالیات و بازنشستگی در استرالیا● زنان برجسته ایرانی در عرصه علم● تفریح با حیوانات در استرالیا ۱● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● با نکاتی جهت تقویت قدرت اراده آشنا شویم!● ایمنی و سلامت در استرالیا ● انواع خطاهای شناختی کدامند؟● شهر کانبرا در استرالیا● چگونه ورودی‌های ذهن‌مان را کنترل کنیم؟● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کانادا● فهرست تحریم‌ها در استرالیا