بهبود شرایط حق کار پس از تحصیل در استرالیا

در استرالیا بیشترین کمبود را بخش درمان دارد و دانشجویان خارجی که در این زمینه در حال تحصیل هستند، می‌توانند بخشی از این مشکل را برطرف کنند. در ایالت ویکتوریا دانشجویان خارجی می‌توانند بدون پرداخت هزینه در رشته پرستاری تحصیل کنند و در آنجا مشغول کار شوند.
در استرالیا بیشترین کمبود را بخش درمان دارد و دانشجویان خارجی که در این زمینه در حال تحصیل هستند، می‌توانند بخشی از این مشکل را برطرف کنند. در ایالت ویکتوریا دانشجویان خارجی می‌توانند بدون پرداخت هزینه در رشته پرستاری تحصیل کنند و در آنجا مشغول کار شوند.
مجله موفقیت ایلیاد - اخباری که اخیراً از منتشر شده است، می‌تواند رقابت‌پذیری این کشور در جذب دانشجویان خارجی را افزایش دهد. دولت این کشور اعلام کرده که حقوق کار پس از دانشجویان خارجی را برای افراد دارای مدرک ی مرتبط با مهارت‌هایی که در کمبود وجود دارد، توسعه داده است.

دو سال اضافی

•    دانشجویان دارای مدرک کارشناسی تا کنون محدودیت ۲ سال کار پس از را داشتند که با افزایش اخیر این محدودیت به ۴ سال رسیده است.
•    دانشجویان دارای مدرک کارشناسی ارشد تا کنون محدودیت ۳ سال کار پس از را داشتند که با افزایش اخیر این محدودیت به ۵ سال رسیده است.
•    دانشجویان دارای مدرک دکتری تا کنون محدودیت ۴ سال کار پس از را داشتند که با افزایش اخیر این محدودیت به ۶ سال رسیده است.
بر اساس این قانون جدید، نرخ ماندن دانشجویان خارجی در جاهایی که اقتصاد نیاز دارد، افزایش پیدا می‌کند. به گفته‌ی وزیر علوم ، در حال حاضر نرخ ماندن دانشجویان برای کار در ۱۶ درصد است، ولی با قوانین جدید دانشجویانی که مهارت‌های مناسب دارند می‌توانند مدت زمان بیشتری در این کشور بمانند.
در حال حاضر یک گروه کاری در وزارت کشور تشکیل شده تا به این وزارتخانه کمک کند مدارک ی مورد نیاز برای اقتصاد را مشخص کند تا به این ترتیب، امکان ماندن دارندگان مدرک‌های لازم در را افزایش دهند. در این گروه کاری نمایندگان شوراها و اتحادیه‌های مختلف حضور دارند.

دانشگاه‌ها از این خبر راضی هستند.

مسئولان دانشگاه‌های از قانون جدید در خصوص توسعه حقوق کار پس از استقبال کرده‌اند، زیرا اعتقاد دارند این کار سیگنال مناسبی به دانشجویان خارجی می‌دهد و از این به بعد دانشجویان بیشتری برای ادامه در متقاضی خواهند شد. در کنار این مزیت، قانون جدید اجازه می‌دهد تعداد پرستاران و پزشکان در بیمارستان‌ها افزایش پیدا کند. از طرف دیگر در بخش مهندسی، فن‌آوری اطلاعات و اساتید دانشگاهی نیز مشکلات و کمبودهای برطرف خواهد شد.

خدمات شغلی

طبق اخبار دولت ، ارتباط این قانون جدید با کمبودهای بازار کار نشان می‌دهد که دوره‌های ی که شغل آن‌ها در آینده آماده است، از اهمیت بالایی برخوردار هستند. در بیشترین کمبود را بخش درمان دارد و دانشجویان خارجی که در این زمینه در حال هستند، می‌توانند بخشی از این مشکل را برطرف کنند. در ایالت ویکتوریا دانشجویان خارجی می‌توانند بدون پرداخت در رشته پرستاری کنند و در آنجا مشغول کار شوند.
دولت همچنین اعلام کرده است که برای استخدام ۵۰۰ نفر کارمند که کارهای ویزای مرتبط با قانون جدید را انجام دهند، بالغ بر ۳۶ میلیون دلار خواهد کرد. به این ترتیب، مدت زمانی که دانشجویان باید برای انجام فرآیند دریافت ویزا صبر کنند، کاهش پیدا می‌کند.

قانون ساعت کاری در حین

اوایل سال میلادی کنونی دولت اعلام کرد که تعداد ساعت کاری مجاز حین را برای دانشجویان خارجی افزایش داده است. این قانون هنوز در حال بازبینی است، زیرا قانون‌گذاران این نگرانی را دارند که دانشجویان نتوانند تعادل بین کار و خود را به خوبی برقرار کنند. وزارت کشور اعلام کرده است که در سال آینده در این زمینه محدودیت‌های جدیدی اعلام می‌کند.
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● تحصیل در رشته سم‌شناسی در انگلستان● آشنایی با رشته علوم مواد دانشگاه تورنتو● دانشگاه‌ها و کالج‌های هنر و طراحی در کشور کانادا● بورسیه چونینگ انگلستان● پذیرش مشروط از دانشگاه‌های خارج از کشور● حمایت‌هایی که از دانشجویان خارجی در استرالیا می‌شود.● بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت● کار حین تحصیل در استرالیا● رشته روانشناسی دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا● مجوز کار دانشجویی بیش از ۲۰ ساعت در کاناداجدیدترین مطالب● فرهنگ کار در کشور استرالیا● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● مالیات و بازنشستگی در استرالیا● زنان برجسته ایرانی در عرصه علم● تفریح با حیوانات در استرالیا ۱● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● با نکاتی جهت تقویت قدرت اراده آشنا شویم!● ایمنی و سلامت در استرالیا ● انواع خطاهای شناختی کدامند؟● شهر کانبرا در استرالیا● چگونه ورودی‌های ذهن‌مان را کنترل کنیم؟● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کانادا● فهرست تحریم‌ها در استرالیا