چگونه برای تحصیل در کانادا معدل بهتری داشته باشیم؟

روش‌های مختلفی برای بهبود وضعیت معدل جهت تحصیل در کشور کانادا وجود دارد که در این مقاله به آن می پردازیم با ما همراه باشید!
روش‌های مختلفی برای بهبود وضعیت معدل جهت تحصیل در کشور کانادا وجود دارد که در این مقاله به آن می پردازیم با ما همراه باشید!
مجله موفقت ایلیاد - روش‌های مختلفی برای بهبود وضعیت معدل جهت تحصیل در کشور وجود دارد که در این مقاله به آن می پردازیم با ما همراه باشید!

ـ دروس را مجدداً بگذرانید.

یکی از روش‌ها برای کسب معدل بالاتر اینکه بهتر است که دروسی که در آن‌ها نمرات خوبی نداشته‌اید را دوباره بگذرانید و سوالات خود را از اساتید خود بپرسید. این روش بار دوم بهتر جواب خواهد داد، زیرا با موضوع آشنا هستید.

ـ مهارت انگلیسی خود را بهبود ببخشید.

آزمون یا برای دانشجویانی که زبان مادری آنان انگلیسی نیست ضروری می‌باشد. اکثر ‌ها حداقل نمره قابل قبولی را برای این دو آزمون در نظر گرفته‌اند. چنانچه بتوانید در این دو آزمون از نمرات خوبی برخوردار شوید کمک بزرگی جهت یادگیری دروس و کسب معدل قابل قبول برای شما خواهد بود.

ـ در فعالیت‌های فوق برنامه شرکت کنید.

این نوع فعالیت‌ها بر معدل شما تأثیر خوبی خواهند داشت. چنانچه در ورزش، هنر یا تئاتر مهارت دارید در این کلاس‌ها شرکت کنید. همچنین انجام کارهای داوطلبانه نیز در دریافت پذیرش به شما کمک خواهد کرد. باید بتوانید نشان دهید که می‌توانید میان تحصیل و فعالیت‌های خود تعادل برقرار سازید. به این ترتیب این احتمال وجود دارد که بتوانید با نمرات پایین نیز پذیرش بگیرید. سابقه کاری یا موفقیت در دوره‌های کار آموزی نیز با وجود معدل بسیار پایین از اهمیت بالایی برخوردار است.

ـ در دوره‌های آماده سازی شرکت کنید.

این دوره‌ها به دانشجویان کمک می‌کند تا با آمادگی بیشتر به راه یابند. معمولاً طول مدت این دوره‌ها یکسال می‌باشد و بهترین روش برای پذیرش در ‌ها به شمار می‌رود. دوره‌های آمادگی شامل دوره‌های آمادگی برای دوره کارشناسی و آمادگی برای دوره‌های کارشناسی ارشد می‌شود.

آمادگی برای دوره کارشناسی:

در این دوره‌ها شما دروس پیش نیاز را مطابق با رشته خود می‌گذرانید گذراندن موفقیت آمیز این دوره‌ها راه شما را برای ورود به هموار خواهد ساخت.

آمادگی  برای دوره کارشناسی ارشد:

در این دوره نیز متقاضیان پیش از ورود به مقطع کارشناسی ارشد دوره‌هایی را به شما پیش نیاز می‌گذرانند تا با آمادگی  بیشتر به این مقطع ورود کنند. گفتنی است یکی از دوره‌های آماده سازی برای تحصیل در دوره‌های زبان انگلیسی یا فرانسه برای دانشجویان بین المللی می‌باشد.

ـ پیشنهاد از طرف معلمان یا اساتید

اساتید و معلم‌هایتان زمان بسیاری را با شما گذرانده و شما را بخوبی می‌شناسند بنابراین می‌توانید از آنان درخواست نموده تا شما را راهنمایی کنند. گزارشات کتبی آنان از توانایی‌های شما مسیر ورودتان به ‌های این کشور را باز خواهد کرد.

ـ نوشتن SOP

نوشتن از شرایط، موقعیت و توانایی‌های خود به شما بسیار کمک خواهد کرد. بدین ترتیب می‌توانید خود را به کسانی که شما را نمی‌شناسند معرفی نمایید. این نامه فرصتی مناسب برای شماست که مهارت‌های خود را نشان دهید بنابراین برای نوشتن SOP وقت گذاشته به خوبی آن را به رشته تحریر در آورید به گونه‌ای که خوانندگان از آن لذت ببرند.

ـ مناسبی برای خود بیابید

با توجه به مطالب بالا دریافتید که چگونه می‌توان با وجود برخورداری از معدل پایین در یا کالج پذیرفته شد در ادامه به معرفی ‌هایی خواهیم پرداخت که با وجود معدل پایین می‌توانید در آن‌ها به تحصیل بپردازید. بدین ترتیب نه تنها امکان تحصیل موفقیت آمیز آکادمیک برای شما میسر خواهد شد بلکه شما را مطمئن می‌سازد که از زمان خود در حین تحصیل لذت ببرید.

کاپیلانو

این در شمال ونکوور شهر بریتیش کلمبیا واقع می‌باشد و حداقل معدل قابل قبول برای تحصیل در آن ۱۲ می‌باشد. این از ۵  دانشکده هنر و علوم، کسب و کار و مطالعات حرفه‌ای، هنرهای مکمل و مطالعات جهانی برخوردار است. کلاس‌های این ۳۵ دانشجو دارد و اصول یادگیری بر مبنای کار عملی صورت می‌پذیرد. با تحصیل در این و نشان دادن توانایی‌های خود پس از پایان دوران تحصیل می‌توانید با موفقیت در شرکت‌هایی که به مهارت و دانش شما نیازمندند به اشتغال بپردازید.

نیو همشیر جنوبی

این خصوصی در سال ۱۹۳۲ تأسیس شده است و در حدود ۳۰۰۰ دانشجوی ی و ۸۰۰۰۰ دانشجوی آنلاین دارد. MBA، اقتصاد و فناوری  اطلاعات از جمله رشته‌های این به شمار می ‌روند. شرط معدل برای هر رشته در این متفاوت است اما برای پذیرش حداقل به معدل ۱۳/۵  نیاز است.

استرایر

این در حدود ۱۲۵ سال است که به فعالیت مشغول می‌باشد. حسابداری، آموزش، امنیت سایبری، سیستم اطلاعات و مدیریت از رشته‌های ارائه شده در این به شمار می‌روند و دانشجویان با معدل ۱۳ می‌توانند در این به تحصیل بپردازند.  

تامسون ریورز

این دولتی و در بریتیش کلمبیا واقع است . رشته‌های ارائه شده در این شامل بیولوژی و بیومدیکال، بیوشیمی، ژنتیک، دامپزشکی، مدیریت، کسب و کار، حسابداری، مالی، مدیریت منابع انسانی، روزنامه نگاری، علوم کامپیوتر، مهندسی، ادبیات زبان انگلیسی، موسیقی، تاریخ، ریاضیات، جغرافیا و فیزیک می باشند. تحصیل در این به معدل حداقل ۱۴ مورد نیاز است.

لتبریج

لتبریج واقع در شهر بلک فوت یکی از بهترین ‌های ست که از مراکز تحقیقاتی بسیاری برخوردار است. علوم کامپوتر، پرستاری، فلسفه و مدیریت از رشته‌های تحصیلی این به شمار می‌رود. حداقل معدل قابل قبول برای این ۱۳ می‌باشد.

سنت ماریز

ی است دولتی واقع در شهر هالیفاکس که در حدود ۷۰۰۰ دانشجو از ۱۱۵ کشور جهان دارد. مهندسی، حسابداری و زیست محیطی از رشته‌های تحصیلی این به شمار می‌روند. حداقل معدل جهت تحصیل در این ۱۴ می‌باشد.

رویال ردز

رویال ردز ی دولتی در شهر کال وود بریتیش کلمبیاست که در حال حاضر ۲۰۰۰۰ دانشجو دارد. رشته‌های مدیریت، تجارت، محیط زیست، ارتباطات و حقوق رشته های ارائه شده در این می‌باشند. حداقل معدل جهت پذیرش در این ۱۴ می‌باشد.

کلرادو

ی تحقیقاتی با ۸ دانشکده می‌باشد که در فورت کالینز کلرادو واقع است. این در سال ۲۰۱۸در حدود ۳۴۱۶۶ دانشجو بومی و بین المللی داشت. موسیقی، ارتباطات، حقوق، محیط زیست، آموزش و پرورش و هنر رشته‌های تحصیلی در این می‌باشند. معدل قابل قبول در این ۱۴ می‌باشد.
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022● دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science● انکولوژی در انگلستان● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی جدیدترین مطالب● فرهنگ کار در کشور استرالیا● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● مالیات و بازنشستگی در استرالیا● زنان برجسته ایرانی در عرصه علم● تفریح با حیوانات در استرالیا ۱● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● با نکاتی جهت تقویت قدرت اراده آشنا شویم!● ایمنی و سلامت در استرالیا ● انواع خطاهای شناختی کدامند؟● شهر کانبرا در استرالیا● چگونه ورودی‌های ذهن‌مان را کنترل کنیم؟● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کانادا● فهرست تحریم‌ها در استرالیا