برترین رشته‌های تحصیلی در مقطع دکترا در کشور کانادا کدامند؟‌

بسیاری از مهندسان بیومدیکال در کارخانجات، بیمارستان‌ها، مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی مشغول به کارند.
بسیاری از مهندسان بیومدیکال در کارخانجات، بیمارستان‌ها، مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی مشغول به کارند.
مجله موفقیت ایلیاد - در این مقاله به معرفی برخی از بهترین رشته‌ها در کشور جهت تحصیل در مقطع دکترا پرداخته‌ایم، با ما همراه باشید.

آمار

کارشناسان علم آمار با جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل داده‌ها از طریق روش‌های آماری به حل بسیاری از مشکلات در حوزه‌ی مشاغل، صنایع، بهداشت و درمان و سازمان‌ها کمک می‌کنند. جهت برخورداری از یک موقعیت شغلی به عنوان یک متخصص آمار عموماً به بهره‌مندی از یک مدرک کارشناسی ارشد یا فراتر از آن نیاز است. با توجه به اینکه این رشته در کشور از چشم انداز شغلی بسیار مطلوبی برخوردار است کسب مدرک دکترای آن شما را در وضعیت بسیار بالاتری از سایر رقبا قرار می‌دهد و پتانسیل کسب درآمد بالایی را ایجاد می‌نماید.

زیست پزشکی

زیست پزشکی رشته‌ای محبوب در تحقیقات بین رشته‌ای است که به صورت مداوم در حال تحول است و به متخصصانی با آشنایی بالا در علوم زیستی، روش‌های محاسباتی و تئوری نیازمند می‌باشد. برخورداری از مدرک دکترای این رشته دری به روی فرصت‌های تحقیقاتی در طیفی گسترده از زمینه‌ها به سوی متخصصین این حوزه می‌گشاید. بسیاری از مهندسان بیومدیکال در کارخانجات، بیمارستان‌ها، مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی مشغول به کارند، بنابراین برخورداری از مدارج بالا همانند دکترا شانس موفقیت در این حوزه را برای افراد به میزان چشمگیری افزایش می‌دهد.

دانان عموماً برای کسب موقعیت‌های شغلی، دانشگاهی و تحقیقاتی به برخورداری از مدرک دکترا نیازمندند. مدرک دکترای این رشته به کسب موقعیت‌های شغلی به عنوان مشاور پژوهشی، دان برجسته یا  استاد می‌انجامد. تعداد بسیاری از کاندیداهای رشته‌های در این کشور پس از دریافت مدرک دکترای خود کار خود را در دانشگاه به عنوان محقق پست دکترا آغاز می‌نمایند.

رشته‌های

بالاترین مدرک اعطا شده در رشته‌های دکتراست.گرچه برخورداری از این مدرک در بسیاری از زمینه‌های ضروری به نظر نمی‌رسد اما فرصت‌های تحقیقاتی در این رشته‌ها تنها به داوطلبان و فارغ‌التحصیلان دکترا تعلق خواهد پذیرفت. این مدرک چندین زمینه را برای ارائه تحقیقات مستقل شامل می‌شود که از آن می‌توان به شیمی، کامپیوتر، علم مواد و مکانیک اشاره نمود.

دکترای فارماکولوژی زمینه را برای کسب یک موقعیت شغلی به عنوان محقق یا داروساز در سازمان‌های بهداشتی مختلف هموار و آسان می‌نماید. دوره‌های دکترای این رشته آموزش‌های دقیقی را در زمینه‌ی مطالعه داروها و مواد شیمیایی روی موجودات زنده ارائه می‌کند. این برنامه‌ها بر پایه رشته‌های بیوشیمی، زیست شناسی سلولی و مولکولی، علوم اعصاب و رشته‌های فیزیولوژی می‌باشند.
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022● دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science● انکولوژی در انگلستان● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی جدیدترین مطالب● فرهنگ کار در کشور استرالیا● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● مالیات و بازنشستگی در استرالیا● زنان برجسته ایرانی در عرصه علم● تفریح با حیوانات در استرالیا ۱● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● با نکاتی جهت تقویت قدرت اراده آشنا شویم!● ایمنی و سلامت در استرالیا ● انواع خطاهای شناختی کدامند؟● شهر کانبرا در استرالیا● چگونه ورودی‌های ذهن‌مان را کنترل کنیم؟● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کانادا● فهرست تحریم‌ها در استرالیا