آزمون LANT برای تحصیل رشته حقوق در انگلستان

آزمون LANT در واقع آزمون ملی ورود به رشته حقوق در کشور انگلستان می‌باشد که برای سنجش دانش تئوری فرد در رشته حقوق در نظر گرفت نشده است، بلکه هدف از آن سنجش مهارت‌ها و نحوه عملکرد ذهن فرد می‌باشد.
آزمون LANT در واقع آزمون ملی ورود به رشته حقوق در کشور انگلستان می‌باشد که برای سنجش دانش تئوری فرد در رشته حقوق در نظر گرفت نشده است، بلکه هدف از آن سنجش مهارت‌ها و نحوه عملکرد ذهن فرد می‌باشد.
مجله موفقیت ایلیاد - برای تحصیل در رشته حقوق در شرکت در LANT الزامیست. زمان شرکت در این ابتدای سپتامبر است. مراکز مختلفی جهت شرکت در این در سراسر دنیا وجود دارد. هزینه شرکت در این ۷۵ پوند می‌باشد که برای پرداخت این مبلغ می‌توانید از کارت اعتباری خود استفاده کنید. گفتنی است چنانچه به هر دلیل طی سال تحصیلی جاری از مدرک LANT خود استفاده نکنید امکان استفاده از آن برای سال بعد را نخواهید داشت. زمان ثبت نام تاریخ برگزاری این برای دانشگاه‌های مختلف متفاوت است.

LANT چیست؟

این در واقع ملی ورود به رشته حقوق در کشور می‌باشد که برای سنجش دانش تئوری فرد در رشته حقوق در نظر گرفت نشده است، بلکه هدف از آن سنجش مهارت‌ها و نحوه عملکرد ذهن فرد می‌باشد. این توانایی داوطلب در استدلال، تفکر انتقادی، تحلیل و توضیح را ارزیابی می‌کند. این مهارت‌های فرد را در استدلال کلامی، پردازش اطلاعات و استدلال قیاسی بررسی می‌کند. این مهارت‌ها در هفت دسته مورد بررسی قرار می‌گیرد که شامل موضوعات زیر می‌باشد:
ـ اخلاق
ـ تحصیلات
ـ رسانه‌ها
ـ فلسفه
ـ علوم پایه
ـ سیاست و قانون
شرکت در این به مطالعه قبلی نیاز مند نمی‌باشد اما برخورداری از درک کلی از موضوعات و رویدادهای اجتماعی به داوطلب کمک می‌کند.

ساختار LANT چگونه است؟

این به دانشگاه‌های کشور کمک می‌کند تا استعداد و مهارت‌های متقاضیان را برای ورود به رشته حقوق مورد ارزیابی قرار دهند. مدت زمان این دو ساعت و پانزده دقیقه می‌باشد و به دو بخش سوالات چند گزینه ای و بخش نگارش مقاله تقسیم می‌شود. در بخش اول پس از مطالعه متن ارائه شده داوطلب به صورت آنلاین به سوالات چند گزینه‌ای پاسخ می‌دهد و نمرات آن از ۴۲ محاسبه می‌شود. بخش دوم شامل یک لیست با سه موضوع مقاله مختلف است که از فرد خواسته می‌شود یکی را انتخاب و برای آن مقاله‌ای بنویسد. هدف از بخش دوم ایجاد استدلالی قانع کننده و رسیدن به یک نتیجه می‌باشد. این مهارت درک مطلب، تفسیر و تحلیل را در فرد مورد سنجش قرار می‌دهد و نحوه‌ی ‌نمره‌دهی آن در هر دانشگاه متفاوت است.

مدارک لازم برای شرکت در LANT

ارائه پرینت ایمیل تأییده شده از Pearson VUE ( شرکت ارائه دهنده‌ی تست‌های مبتنی بر کامپیوتر ) و یک قطعه عکس الزامیست. در صورت به همراه نداشتن مدارک شناسایی فرد مجاز به شرکت در نمی‌باشد و برای شرکت در در روز دیگر پرداخت هزینه مجدد در نظر گرفته شده است. ارائه نام و تاریخ تولد مدرک شناسایی باید دقیقاً مطابق با اطلاعات ارائه شده در زمان ثبت نام باشد و کارکنان مرکز در برابر اشتباهات احتمالی شما فاقد مسئولیت می‌باشند. چنانچه هر یک از مدارک فوق را در اختیار نداشته باشید و در یکی از مراکز ، استرالیا و نیوزیلند در شرکت می‌کنید می‌توانید از یک فرم جایگزین استفاده کنید و چنانچه در کشوری غیر از و استرالیا هستید و فاقد یکی از مدارک شناسایی، راهی برای شرکت در این وجود ندارد.

دانشگاه‌های متقاضی LANT در

برخی از دانشگاه‌های کشور بری تحصیل در رشته حقوق از داوطلب می‌خواهند در LANT شرکت کنند و هر دانشگاه نمرات و شرایط ویژه‌ای را برای این  در نظر می‌گیرد. متقاضیان می‌توانند قبل از شرکت در از شرایط دانشگاه مورد نظر خود کسب اطلاع نمایند. این دانشگاه شامل موارد زیر می باشد:
ـ دانشگاه بریستول
ـ دانشگاه اکسفورد
ـ دانشگاه دورهام
ـ دانشگاه لندن UCL
ـ دانشگاه ناتینگهام
ـ دانشگاه گلاسکو
- کینگز لندن کالج
بیش از ۵۰۰ مرکز برگزاری LANT در سراسر جهان موجود است که ۱۵۰ مرکز آن در کشور می‌باشد. چنانچه مرکزی بنا به دلایل مختلف بسته باشد نمی‌توان آن مرکز را برای شرکت در برگزید. وقتی از عدم وجود مرکز مطمئن شدید و شرایط سفر به کشورهای برگزار کننده را نداشتید باید برای دانشگاه مد نظر خود درخواست معافیت از بفرستید.

نزدیکترین مراکز برگزاری LANT در ایران

مرکزی برای برگزاری این در ایران وجود ندارد اما می‌توان به مراکزی که در کشورهای نزدیک قرار دارند برای شرکت در سفر نمود. این مراکز عبارتند از
ـ کویت: روبروی دانشگاه آمریکایی کویت
ـ عربستان سعودی: دمام ( سه مرکز )
ـ بحرین: سیف
ـ امارات متحده عربی: دبی
ـ قطر: دوحه

هزینه شرکت در LANT

هزینه این به کشوری که در آن برگزار می‌شود بستگی دارد. این هزینه در مراکز برگزاری خارج از و اتحادیه اروپا ۱۲۰ پوند و در کشور و اتحادیه اروپا ۷۵ پوند می‌باشد و چنانچه برای پرداخت هزینه مشکل دارید می‌توانید از بورسیه استفاده کنید. فراموش نکنید که برای دریافت بورسیه قبل از ثبت نام اقدام نمایید. اگر به کارت اعتباری یا کارت‌های نقدی دسترسی ندارید می‌توانید برای دریافت بن LANT درخوست دهید. برای پرداخت هزینه می‌توانید چک یا حواله‌های بانکی بفرستید یا از بن استفاده کنید. هنگام ثبت نام هزینه از بن شما کسر می‌گردد.
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022● دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science● انکولوژی در انگلستان● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی جدیدترین مطالب● فرهنگ کار در کشور استرالیا● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● مالیات و بازنشستگی در استرالیا● زنان برجسته ایرانی در عرصه علم● تفریح با حیوانات در استرالیا ۱● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● با نکاتی جهت تقویت قدرت اراده آشنا شویم!● ایمنی و سلامت در استرالیا ● انواع خطاهای شناختی کدامند؟● شهر کانبرا در استرالیا● چگونه ورودی‌های ذهن‌مان را کنترل کنیم؟● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کانادا● فهرست تحریم‌ها در استرالیا