مجوز کار دانشجویی بیش از ۲۰ ساعت در کانادا

با در نظر گرفتن شهریه دانشگاه و با احتساب هزینه‌های مربوط به کتاب، اجاره، حمل و نقل و غذا دانشجویان بین المللی جهت تأمین نیازهایشان به کار نیمه وقت نیازمندند. دانشجویانی که با ویزای تحصیلی وارد این کشور شده‌اند بدون اخذ مجوز کار می‌توانند مشغول به کار شوند.
با در نظر گرفتن شهریه دانشگاه و با احتساب هزینه‌های مربوط به کتاب، اجاره، حمل و نقل و غذا دانشجویان بین المللی جهت تأمین نیازهایشان به کار نیمه وقت نیازمندند. دانشجویانی که با ویزای تحصیلی وارد این کشور شده‌اند بدون اخذ مجوز کار می‌توانند مشغول به کار شوند.
مجله موفقیت ایلیاد - یان بین المللی در کشور همزمان با تحصیل می‌توانند بیش از ۲۰ ساعت در هفته به کار بپردازند، این تغییر موقت تا تاریخ ۳۱ دسامبر ۲۰۲۳ اعمال گردیده است. از ۱۵ نوامبر ۲۰۲۲ یان بین المللی در این کشور از  امکان انجام بیش از ۲۰ ساعت در هفته برخوردار شدند که این تصمیم به نوعی جهت جبران کمبود نیرو در بخش‌هایی که یان بیشتر به فعالیت می‌پردازند نظیر بخش‌های غذایی، فروش و مهمان‌نوازی صورت گرفته است. این تمهیدات بدین معناست که کلیه ۵۰۰ هزار ی بین المللی در کشور از مجوز انجام کار در زمان بیشتر برخوردار خواهند بود.

-    چه کسانی واجد شرایط کار در می‌باشند؟

با در نظر گرفتن شهریه دانشگاه و با احتساب هزینه‌های مربوط به کتاب، اجاره، حمل و نقل و غذا یان بین المللی جهت تأمین نیازهایشان به کار نیمه وقت نیازمندند. یانی که با ویزای تحصیلی وارد این کشور شده‌اند بدون اخذ مجوز کار می‌توانند مشغول به کار شوند. گفتنی است در زمان تعطیلات بین ترم هیچگونه محدودیت زمانی برای انجام برای یان وجود ندارد و می‌توانند به صورت تمام وقت به فعالیت مشغول شوند.
هر در صورت برخورداری از شرایط زیر از امکان کار در این کشور بهره مند می‌شود:
ـ برخورداری از اجازه تحصیل در
ـ تحصیل به صورت تمام وقت در موسسه‌ای DLI
ـ در حال تحصیل و با برخورداری از موقعیت تحصیلی خوب
ـ تحصیل در دوره‌هایی با مدت زمان حداقل ۶ ماه
ـ برخورداری از شماره Social Insurance Number

-     به یان بین المللی نیازمند است!

علاوه بر پرداخت شهریه‌ای بالاتر از شهریه یان بومی یان بین المللی در اقتصاد این کشور نیز سهم بسزایی دارند. اکثر یان بین‌المللی پس از پایان تحصیل در این کشور می‌مانند و به مهاجرین برای پر کردن نزدیک به یک میلیون موقعیت شغلی نیازمند است و برای پاسخگویی به این نیاز برنامه مهاجرتی برای سال‌های ۲۰۲۳ ـ ۲۰۲۵ تصمیم دارد پذیرای ۵۰۰ هزار مهاجرت با اخذ اقامت دائم تا پایان ۲۰۲۵ باشد. در این شرایط یان گروه با‌ارزشی هستند که می‌توانند به راحتی به بازار کار این کشور راه یابند. از ژانویه تا اگوست ۲۰۲۲ بیش از ۴۵۲ هزار ویزای تحصیلی صادر و با توجه به تعداد درخواست‌هایی که در زمان کرونا بوده است این میزان افزایش می‌یابد.

-    چرا یان را برای تحصیل  انتخاب می‌کنند؟!

این کشور به دلیل امنیت و پایداری اقتصادی بالا از برترین مقاصد های بین المللی است. از طرفی نرخ پذیرش در این کشور بالاست و اخذ پذیرش از دانشگاه‌های آن یکی از راه‌های آمدن به این کشور می‌باشد.

-    اخذ اقامت دائم به عنوان ی بین المللی

زمانی که ی بین المللی در فارغ التحصیل می‌شود برای اجازه کار بعد از فارغ‌التحصیلی واجد شرایط خواهد بود. PGWP به شما این امکان را می‌دهد تا سه سال براساس مدت زمان تحصیلی‌تان در هر شغلی مشغول به کار باشید. در حالی که کار شما در هنگام تحصیل به عنوان بخشی از شما برای اخذ اقامت دائم محاسبه نمی‌شود، زمان کار شما با PGWP برای اخذ اقامت دائم شما محاسبه می‌شود. پس از اینکه شما یکسال با PGWP مشغول به کار شوید از طریق برنامه Express Entry  می‌توانید اقامت دائم را اخذ نمایید.   
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022● دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science● انکولوژی در انگلستان● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی جدیدترین مطالب● فرهنگ کار در کشور استرالیا● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● مالیات و بازنشستگی در استرالیا● زنان برجسته ایرانی در عرصه علم● تفریح با حیوانات در استرالیا ۱● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● با نکاتی جهت تقویت قدرت اراده آشنا شویم!● ایمنی و سلامت در استرالیا ● انواع خطاهای شناختی کدامند؟● شهر کانبرا در استرالیا● چگونه ورودی‌های ذهن‌مان را کنترل کنیم؟● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کانادا● فهرست تحریم‌ها در استرالیا