کار حین تحصیل در استرالیا

استرالیا مکانی عالی برای کار دانشجویان خارجی محسوب می‌شود. دانشجو می‌تواند آزادانه انتخاب کند و در حین تحصیل خود کار کند. با این کار دانشجو می‌تواند در عین حال که هزینه‌های خود را تأمین می‌کند، شناخت بیشتری از فرهنگ استرالیا داشته باشد.
استرالیا مکانی عالی برای کار دانشجویان خارجی محسوب می‌شود. دانشجو می‌تواند آزادانه انتخاب کند و در حین تحصیل خود کار کند. با این کار دانشجو می‌تواند در عین حال که هزینه‌های خود را تأمین می‌کند، شناخت بیشتری از فرهنگ استرالیا داشته باشد.
مجله موفقیت ایلیاد - کار کردن حین تحصیل در می‌تواند کمک کند تا تجربه‌ی کاملی از زندگی در داشته باشید.

جایی مناسب برای کار

مکانی عالی برای کار یان خارجی محسوب می‌شود. می‌تواند آزادانه انتخاب کند و در حین تحصیل خود کار کند. با این کار می‌تواند در عین حال که هزینه‌های خود را تأمین می‌کند، شناخت بیشتری از فرهنگ داشته باشد. چیزهایی که باید یان در نظر داشته باشند، به شرح زیر است:
-    ساعت کاری: یان در زمان تحصیل می‌توانند حداکثر تا ۴۰ ساعت در هفته کار کنند. در فصول تعطیلی موسسات آموزشی، یان می‌توانند بدون محدودیت کار کنند.
-    حداقل حقوق: در بدون توجه به نوع کار، حداقل حقوق به ازای هر ساعت کار تعیین شده است.
-    پشتیبانی قوی: زمانی که تصمیم می‌گیرد حین تحصیل کار کند، در تمام مراحل پشتیبانی کاملی دریافت می‌کند. دولت و سازمان‌های غیردولتی در کنار موسسات آموزشی، آمادگی کمک کردن به یان در این زمینه را دارند.

کار ایده‌آل برای یان

کاری که برای مناسب باشد، باید در عین حال که ساعت کاری انعطاف‌پذیری داشته باشد، فرصت‌های زیادی را نیز شامل شود تا بتواند با فراغ بال کار خود را انتخاب کند. در زیر برخی از کارهایی که برای مفید است، آورده شده است:
-    خرده‌فروشی‌ها شامل سوپرمارکت‌ها و بوتیک‌های لباس
-    پذیرایی شامل کار در کافه‌ها و بارها و رستوران‌ها
-    کشاورزی و میوه‌چینی
-    مراقبت از کودکان و بزرگسالان
-    تدریس خصوصی

کارهای داوطلبانه و کارآموزی

در کنار کارهایی که در بالا ذکر شد، خیریه‌ها و سازمان‌های غیردولتی نیز وجود دارند که پیشنهاد کارهای داوطلبانه به یان می‌دهند. با این کار، می‌تواند با افراد زیادی ملاقات کرده و همکاری با جامعه را تجربه کند. در هر ایالت و منطقه از می‌توانید با جستجو در گوگل وبسایت مربوط به کارهای داوطلبانه و خیریه را بیابید.
موسسه‌ی آموزشی محل تحصیل نیز معمولاً دوره‌های کارآموزی و فعالیت‌های داوطلبانه را به یان پیشنهاد می‌دهد. برخی از شهرها و ایالت‌ها نیز برنامه‌های کارآموزی و کارآفرینی را برای یان در نظر می‌گیرند تا به این ترتیب، یان بتوانند کسب و کار خود را راه اندازی کنند.

کار در ایام تعطیل

در انواع مختلفی از ویزاها برای یان خارجی وجود دارد. برخی از این ویزاها به اجازه می‌دهند تا در زمان تعطیلات نیز در کار کند.

یافتن کار در

قبل از اینکه وارد شوید بهتر است بدانید چه کارهای پاره‌وقت و یا تمام‌وقتی برای یان خارجی در دسترس است.
بسیاری از یان خارجی به دنبال کارهای پاره‌وقت هستند. کسب درآمد اضافی به کمک می‌کند تا بتواند زندگی بهتری در داشته باشد و از زیبایی‌های این کشور بیشتر بهره ببرد. گشت و گذار در کشور علاوه بر همه‌ی مزایایی که دارد، می‌تواند به تقویت زبان انگلیسی یان نیز کمک کند. راه‌های یافتن کار پاره‌وقت به شرح زیر است:
-    شنیدن دهان به دهان از دوستان
-    ایجاد شبکه و ارتباطات دوستانه یا حرفه‌ای
-    وبسایت‌های کاریابی
-    مکان‌های نصب اطلاعیه کار در دانشگاه یا دیگر محل‌های تحصیل
-    شرکت‌های استخدامی حرفه‌ای
-    گروه‌های همکلاسی در محل تحصیل
یان خارجی نیز مانند ‌یی‌ها دارای حقوق کار هستند و قوانین به نحوی است که همه در محیطی امن و مناسب کار کنند.

قوانین محافظت از کارمندان

دارای سیستم قوانین و مقررات محکمی است که به شدت از حقوق کارگران و کارمندان و همچنین یان خارجی که به کارهای پاره‌وقت می‌پردازند، حمایت می کند.
همه‌ی نیروی کار شامل کسانی که ویزای موقت دارند، در تحت پوشش قوانین زیر هستند:
-    TFN: نیروی کار در باید شماره‌ی پرونده‌ی مالیاتی TFN داشته باشد.
-    پس‌انداز بازنشستگی: اگر واجد شرایط باشید، کارفرمای شما باید از طرف شما پس‌انداز بازنشستگی بپردازد. اگر بخواهید از بروید، می‌توانید درخواست دهید و پس‌انداز بازنشستگی خود را پس بگیرید.
-    جبران خسارت: کارفرما در باید طبق قانون، دارای بیمه باشد تا اگر نیروی کار حین کار آسیب دید و یا مریض شد، خسارت وی جبران شود. اگر این اتفاقات حین کار رخ دهد، بیمه‌کننده باید هزینه‌ی درمان را بپردازد و حقوق نیروی کار را نیز تا زمان برگشت به کار پرداخت نماید.
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022● دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science● انکولوژی در انگلستان● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی جدیدترین مطالب● فرهنگ کار در کشور استرالیا● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● مالیات و بازنشستگی در استرالیا● زنان برجسته ایرانی در عرصه علم● تفریح با حیوانات در استرالیا ۱● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● با نکاتی جهت تقویت قدرت اراده آشنا شویم!● ایمنی و سلامت در استرالیا ● انواع خطاهای شناختی کدامند؟● شهر کانبرا در استرالیا● چگونه ورودی‌های ذهن‌مان را کنترل کنیم؟● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کانادا● فهرست تحریم‌ها در استرالیا