بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت

مهاجرت برای برنامه نویسان نسبت به فعالان در سایر زمینه‌های دیگر اندکی ساده‌تر به نظر می‌رسد چرا که در حال حاضرکسب وکارهای دیجیتال در دنیا رو به افزایش و به همین نسبت تقاضا برای برنامه نویسان نیز گسترش یافته است.
مهاجرت برای برنامه نویسان نسبت به فعالان در سایر زمینه‌های دیگر اندکی ساده‌تر به نظر می‌رسد چرا که در حال حاضرکسب وکارهای دیجیتال در دنیا رو به افزایش و به همین نسبت تقاضا برای برنامه نویسان نیز گسترش یافته است.
مجله موفقیت ایلیاد - برای برنامه نویسان نسبت به فعالان در سایر زمینه‌های دیگر اندکی ساده‌تر به نظر می‌رسد چرا که در حال حاضرکسب وکارهای دیجیتال در دنیا رو به افزایش و به همین نسبت تقاضا برای برنامه نویسان نیز گسترش یافته است.

برنامه نویسان به صورت کلی به سه روش امکان پذیر خواهد بود:

ـ تحصیلی

یکی از روش‌های برای برنامه نویسان دریافت پذیرش تحصیلی برای رشته‌هایی نظیر مهندسی نرم‌افزار می‌باشد. عموماً می‌توان گفت هزینه تحصیلی نسبت به کاری کمتر بوده و یک سال پس از پایان تحصیل از این فرصت برای یافتن کار مرتبط برخوردار خواهید بود. تحصیلی به ارائه رزومه نیازمند نمی‌باشد در نتیجه چنانچه امکان کاری برای شما وجود ندارد تحصیلی یکی از بهترین مسیرها برای شما می‌باشد.

ـ کاری

چنانچه برنامه نویسی هستید که حداقل از سابقه دو سال کار حرفه ای برخوردارید کاری گزینه‌ای مطلوب به شمار می‌رود. منتها لازم است در ابتدا بررسی کنید که آیا زبان مورد نظر شما در بازار کشور مقصد از تقاضای خوبی برخوردار می‌باشد یا خیر. از طریق کار سختی‌های خاص خود را خواهد داشت اما می‌توان گفت از همان ابتدای ورود به کشور مقصد از حقوق و مزایا برخوردار خواهد شد.  

ـ خود اشتغالی

این روش یکی از پرهزینه‌ترین شیوه‌های برای برنامه نویسان به شمار می‌رود برای دریافت ویزای خود اشتغالی لازم است به دولت کشور مقصد ثابت کنید که می‌توانید با اخذ پروژه‌های فریلنسری از پس هزینه‌های زندگی در این کشور بر‌بیایید. بدیهی است که این شیوه به تمکن مالی بالایی نیازمند است.

-    بهترین زبان‌های برنامه نویسی برای کدامند؟

در این بخش به بررسی زبان‌های برنامه نویسی از نظر تقاضای موجود در بازار کار کشور مقصد پرداخته‌ایم. با برخورداری از تخصص بالا در زبان‌های عنوان شده شانس بسیار خوبی برای از طریق برنامه نویسی خواهید داشت.

ـ جاوا اسکریپت

برای بیان اهمیت و محبوبیت این زبان کافی است به این نکته بپردازیم که در طراحی ۹۸ درصد از صفحات وب از این زبان استفاده شده است. این زبان در ابتدا تنها برای طراحی مرورگرها مورد استفاده قرار گرفت اما به تدریج در طراحی وب از جایگاه مهمی برخوردار شد. اکنون می‌توان گفت تقریباً هر کسب و کاری که خدمات خود را از طریق وبسایت به کاربران ارائه می‌دهد به یک توسعه دهنده جاوا اسکریپت نیاز خواهد داشت . افرادی که به این زبان مسلط‌اند برای کاری گزینه‌های بسیاری را در پیش رو خواهند داشت. میانگین درآمد توسعه دهنده جاوا در کشوری مانند ۱۱۲ هزار دلار در سال می‌باشد که مبلغ بالایی به شمار می‌رود.

ـ پایتون

بعید است در زمینه‌ی کامپیوتر به فعالیت پرداخته و با واژه پایتون بیگانه باشید. این زبان برنامه نویسی متن باز ( Open- Source ) به دلیل کتابخانه‌های گسترده و رابط کاربری قوی از محبوبیت بسیاری در میان علاقه مندان و فعالان حوزه کامپیوتر برخوردار است. اصلی ترین کاربرد این زمان در حال حاضر به یادگیری ماشین و یادگیری عمیق مربوط می‌شود. همچنین پایتون برای طراحی دو بعدی و سه بعدی و طراحی بازی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این زبان هم برای تحصیلی و هم کاری گزینه مطلوبی به شمار می‌رود. میانگین درآمد یک توسعه دهنده پایتون در سالانه مبلغی برابر با ۱۰۹ هزار دلار می‌باشد.گفتنی است برای تحصیل در رشته یادگیری عمیق با پایتون می‌توانید فاند خوبی از کانادا بگیرید.

ـ زبان برنامه نویسی Go

این زبان برنامه نویسی از نوظهورترین و مهمترین زبان‌های برنامه نویسی در دنیاست. این زبان که با نام GoLang نیز شناخته می‌شود توسط گوگل توسعه یافت و به دلیل سادگی و قدرت درکنترل سیستم‌های شبکه‌ای و پروژه‌های عظیم چند بخشی خیلی زود جایگاه خود را در بازار پیدا کرد. اکنون جز گوگل شرکت‌های بزرگی نظیر Drop Box و Twitch  و Uber نیز از این زبان برنامه‌نویسی استفاده می‌کنند. این زبان برنامه نویسی هم برای کار و هم برای تحصیل گزینه‌ای ایده‌ال در خارج از کشور به شمار می‌رود. گفتنی است یک توسعه دهنده زبان Go  در حال حاضر به صورت میانگین سالانه از۱۴۱ هزار  دلار درآمد برخوردار خواهد بود.
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022● دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science● انکولوژی در انگلستان● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی جدیدترین مطالب● فرهنگ کار در کشور استرالیا● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● مالیات و بازنشستگی در استرالیا● زنان برجسته ایرانی در عرصه علم● تفریح با حیوانات در استرالیا ۱● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● با نکاتی جهت تقویت قدرت اراده آشنا شویم!● ایمنی و سلامت در استرالیا ● انواع خطاهای شناختی کدامند؟● شهر کانبرا در استرالیا● چگونه ورودی‌های ذهن‌مان را کنترل کنیم؟● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کانادا● فهرست تحریم‌ها در استرالیا