بورسیه چونینگ انگلستان

از مهمترین بورسیه‌های تحصیلی کشور انگلستان بورسیه چونینگ می‌باشد که به نوعی یک بورسیه فول فاند است و کلیه هزینه‌های تحصیل و زندگی دانشجویان را پوشش می‌دهد.
از مهمترین بورسیه‌های تحصیلی کشور انگلستان بورسیه چونینگ می‌باشد که به نوعی یک بورسیه فول فاند است و کلیه هزینه‌های تحصیل و زندگی دانشجویان را پوشش می‌دهد.
مجله موفقیت ایلیاد - ‌های ی فرصتی ویژه برای دانشجویان بخصوص دانشجویان بین المللی به شمار می‌رود تا بتوانند مدت زمان را با ‌ی کمتری سپری کنند. از مهمترین ‌های ی کشور چونینگ می‌باشد که به نوعی یک فول فاند است و کلیه ‌های و زندگی دانشجویان را پوشش می‌دهد. این توسط اکثر دانشگاه‌های برتر ارائه و متقاضیان دریافت آن باید از حداقل دو سال یعنی ۲۸۰۰ ساعت تجربه کاری مرتبط با رشته خود برخوردار باشند.

ـ معرفی چونینگ

چونینگ توسط وزارت خارجه و توسعه کشورهای مشترک المنافع راه اندازی شد. این فرصتی است برای رهبران و مدیران آینده از سراسر جهان که بتوانند ات آکادمیک و حرفه‌ای خود را به طور گسترده‌ای توسعه دهند. این طرحی بین‌المللی است که از سوی موسسه‌های دیگر نیز ارائه می‌شود. دو نوع برنامه از طریق چونینگ برای متقاضیان ارائه می‌شود که شامل فلوشیپ چونینگ و چونینگ می‌باشد. می‌توان گفت چونینگ برای بسیاری از متقاضیان به عنوان راهی برای رایگان در این کشور به شمار می‌رود. این برای دانشجویان در دوره‌های یکساله کارشناسی ارشد و در تمامی رشته‌ها اعطا می‌گردد.

ـ امتیازات چونینگ

این برای متقاضیان واجد شرایط امکانات خاصی را در نظر گرفته است که شامل موارد زیر می‌باشد:
-    معاف از پرداخت شهریه دانشگاه و رایگان
-    پوشش ‌های مربوط به بلیط هواپیما برای ورود به کشور
-    پرداخت حقوق ماهیانه به دانشجو
-    پرداخت حق مسکن و سایر ‌های مربوط به اجاره مسکن برای زندگی در
-    پرداخت ‌های مربوط به شرکت در برنامه ها و همایش‌های چونینگ

ـ مدارک مورد نیاز برای ارائه درخواست چونینگ

در صورت برخورداری از شرایط لازم جهت بهره‌مندی از چونینگ ارائه و آپلود مدارک زیر در سایت رسمی چونینگ الزامی می‌باشد. درخواست این بدون ارائه مدارک زیر امکان‌پذیر نخواهد بود:
-    مدرک ی ترجمه شده پیشین
-    ترجمه ریز نمرات
-    ارائه رزومه
-    ارائه دو توصیه نامه آکادمیک
-    ارائه مدارک شناسایی از جمله پاسپورت و شناسنامه
-    ارائه مدرک زبان از ملزومات دریافت این نمی‌باشد، اما برای دریافت پذیرش از دانشگاه ضروری می‌باشد.

ـ شرایط دریافت چونینگ

در نظر داشته باشید چونینگ یکی از بزرگترین ‌های ی به شمار می‌رود، بنابراین طبیعی است که داوران در انتخاب فرد متقاضی سخت‌گیری نمایند. شرایطی که برای برخورداری از این برای متقاضیان در نظر گرفته شده است به شرح زیر می‌باشد:
-    متقاضی شهروند یکی از کشورهای مورد تأیید چونینگ باشد.
-    متقاضی باید تضمین دهد که دو سال پس از پایان دوره و دوره به کشور خود بازخواهد گشت.
-    متقاضی باید از مدرک کارشناسی در رشته مورد نظر برخوردار باشد.
-    فرد دارای حداقل دو سال یا ۲۸۰۰ ساعت تجربه کاری مرتبط باشد.
-    برای سه دانشگاه این کشور درخواست پذیرش کرده و حداقل از یکی از دانشگاه‌ها پذیرش غیر مشروط دریافت کرده باشد.
گفتنی است درصورت برخورداری از شرایط زیر متقاضی از امکان درخواست چونینگ بهره‌مند نخواهد بود:
-    شهروند اصلی بریتانیا یا شهروند دوگانه بریتانیا باشد.
-    به عنوان پناهنده در کشورهایی که مورد تأیید چونینگ نیست قرار داشته باشند. ( افراد پناهنده از کشور‌های مورد تأیید چونینگ اجازه درخواست چونینگ را خواهند داشت.)
-    کارمند رسمی یا از اقوام افراد دولتی باشد.
-    قبلا از ‌های برای در دانشگاه‌های این کشور استفاده کرده باشد.

ـ دوره‌های واجد شرایط چونینگ

متقاضیان در دوره‌های تمام وقت زیر واجد دریافت این می‌باشند:
-    دانشجویان دوره‌های تمام وقت
-    دانشجویان دوره‌های دانش محور
-    افراد متقاضی درخواست باید در مقطع کارشناسی ارشد آن‌ها  در این کشور منجر به دریافت مدرک ارشد شود و دانشگاه محل آن‌ها نیز در بریتانیا باشد.
دوره‌هایی که مورد تأیید چونینگ نمی‌باشد موارد زیر را شامل می‌شود:
-    دوره‌های نیمه وقت
-    آموزش از راه دور
-    دوره‌های کمتر از ۹ ماه
-    دوره‌های بیشتر از ۱۲ ماه
-    مقاطع دکترا یا فوق دکترا
-    دوره ای با بیش از یک ماه در خارج از بریتانیا
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022● دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science● انکولوژی در انگلستان● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی جدیدترین مطالب● فرهنگ کار در کشور استرالیا● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● مالیات و بازنشستگی در استرالیا● زنان برجسته ایرانی در عرصه علم● تفریح با حیوانات در استرالیا ۱● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● با نکاتی جهت تقویت قدرت اراده آشنا شویم!● ایمنی و سلامت در استرالیا ● انواع خطاهای شناختی کدامند؟● شهر کانبرا در استرالیا● چگونه ورودی‌های ذهن‌مان را کنترل کنیم؟● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کانادا● فهرست تحریم‌ها در استرالیا