دوره‌های وکالت در کانادا

کلیه دانشکده‌های حقوق کانادا و آمریکا به مدرک پذیرش در آزمون وکالت یا همان LSAT نیازمندند.
کلیه دانشکده‌های حقوق کانادا و آمریکا به مدرک پذیرش در آزمون وکالت یا همان LSAT نیازمندند.
مجله موفقیت ایلیاد - جهت گام‌هایی باید طی شود که گذشتن از هر مرحله در نهایت به متقاضی کمک می‌کند تا برای شرکت در دوره‌های واجد شرایط شود. نخستین گام برخورداری از مدرک دیپلم و فراغت از تحصیل در دوره دبیرستان است. متقاضی می‌تواند دوره دبیرستان و مدرک دیپلم خود را از هرکشوری اخذ نموده باشد تنها مهم است که این مدرک رسمی و معتبر باشد و به زبان انگلیسی توسط مرجعی معتبر ترجمه شده باشد. قدم دوم گذراندن دوره در مقطع لیسانس است. مسلماً متقاضی نمی‌تواند بلافاصله پس از گذراندن دوره دبیرستان و اخذ مدرک دیپلم برای دوره‌های اقدام نماید و این امر مستلزم تحصیلات عالی دست کم در مقطع لیسانس می‌باشد.
چنانچه در زمره متقاضیانی باشید که از مدرک دانشگاهی همچون مهندسی، بیولوژی، ادبیات، علوم سیاسی، اقتصاد و حتی موسیقی برخوردارید می‌توانید با معادل سازی دروس عمومی درس‌های تخصصی در مقطع کارشناسی را گذرانده و سپس برای دوره‌های اقدام نمایید. چرا که آشنایی با دروس پایه این رشته برای گذراندن دوره‌های الزامی است و وکیلی که از دانش مسائل پایه‌ای برخوردار نباشد نمی‌تواند مراحل دادگاه، دفاعیه، لایحه نویسی و غیره را با موفقیت به انجام برساند. گفتنی است برای  دریافت مدرک کارشناسی نیز دانشکده‌های این کشور در زمره‌ی معتبرترین دانشگاه‌ها در سراسر جهان به شمار می‌روند.

آزمون پذیرش دوره‌های در

تقریباً می‌توان گفت کلیه دانشکده‌های و آمریکا به مدرک پذیرش در آزمون یا همان LSAT نیازمندند. این آزمون در بسیاری از کشورهای جهان برگزار می‌شود و مشابه آن چیزی است که به عنوان دوره در شناخته می‌شود. تنها نکته قابل توجه اینکه LSAT ویژه‌ی طراحی شده برای ورود به دانشکده‌های ی واقع در هند و LSAT ویژه اسپانیایی زبان‌ها در دانشکده‌های واقع در پورتوریکو در معتبر شناخته نمی‌شوند.
این آزمون هر شش ماه یکبار در طول سال برگزار می‌گردد اما در برخی کشور‌ها بسته به نوع نظام آموزشی در ماه‌های ژوئیه، سپتامبر، نوامبر، ژانویه، مارس و نوامبر نیز برگزار می‌گردد. آزمون LSAT شامل چندین بخش سوال و مسئله است که برای تست درک مطلب و توانایی تفکر منطقی و تحلیلی متقاضی طراحی شده است. برای شرکت در این آزمون تنها اطلاعات کسب شده در مقطع کارشناسی کافی نیست و متقاضی باید قدرت تحلیل ی خود را تقویت نماید. برای متقاضیان با توانایی بالا و منابع مالی محدود آزمون‌هایی به صورت رایگان برگزار می‌شود که عموماً توسط دانشکده‌های پشتیبانی می‌شوند.

دانشکده‌های دوره‌های در

متقاضی باید در انتخاب بهترین دانشکده وسواس به خرج دهد. در واقع انتخاب دانشکده‌ای که به صورت اصولی و اساسی پایه‌های ی متقاضی را تقویت نموده باشد برای طی دوره‌های از اهمیت بسیاری برخوردار است. به طور کلی ۱۷ د انشکده در کشور وجود دارد که ۷ دانشکده آن در آنتاریو و مابقی دردیگر شهرهای این کشور واقع‌اند. در این بین صدها دانشکده دیگر نیز توسط اداره آموزش در دیگر نقاط دنیا تأسیس شده است. مسلماً متقاضی هنگام انتخاب دانشکده موارد زیادی را در نظر خواهد گرفت، از جمله امکانات دانشگاه، فاصله تا محل اقامت، زبان تدریس که ممکن است انگلیسی یا فرانسوی باشد، دوره‌های ارائه شده و .. . برای طی دوره‌های متقاضی باید نمره‌ای که در آزمون LSAT کسب می‌کند را نیز در نظر بگیرد و بررسی کند که آیا دانشکده مورد نظر این نمره را قابل قبول می‌داند یا خیر.

اطلاعات لازم برای تحصیل در

ـ دانشگاه‌های برتر

دانشگاه تورنتو
دانشگاه مک گیل
دانشکده دانشگاه یورک
دانشگاه Queen
دانشگاه PETER
دانشگاه Dalhousie
دانشگاه

ـ شرایط تحصیل در رشته در

پیش از ورود به دوره‌های کارآموزی فرد باید حتما از مدرک لیسانس ۴ ساله برخوردار بوده باشد. راهنمای رسمی LSAT یک مرجع معتبر در خصوص ارزشیابی شرایط دانشجویان برای دوره های می‌باشد.  

ـ هزینه تحصیل در رشته در

براساس آمار این کشور میانگین شهریه دانشجویان بین المللی برای تحصیل در این رشته در سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ برابر با ۲۹۱۵۹ دلار بوده است.

ـ متوسط درامد وکلا در

متوسط وکلا در کشور سالانه ۱۳۵۰۰۰ دلار و ساعتی ۶۹.۲۳ دلار محاسبه می‌شود. براساس سطح علمی فرد درامد وی از سالانه ۵۵۰۰۰ دلار شروع می‌شود، این در حالی است که بیشتر کارگران با تجربه سالانه ۱۵۰۰۰۰ دلار درامد دارند.

ـ شرایط مورد نیاز برای پذیرش رشته در

برای ورود به اکثر دانشکده‌های یک مدرک لیسانس به همراه سطح بالایی از زبان انگلیسی ( آیلتس ۷ )، دانش مدنی، دانش آشنایی با قوانین اساسی ، تاریخ، اقتصاد و ریاضیات نیاز است.
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022● دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science● انکولوژی در انگلستان● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی جدیدترین مطالب● فرهنگ کار در کشور استرالیا● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● مالیات و بازنشستگی در استرالیا● زنان برجسته ایرانی در عرصه علم● تفریح با حیوانات در استرالیا ۱● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● با نکاتی جهت تقویت قدرت اراده آشنا شویم!● ایمنی و سلامت در استرالیا ● انواع خطاهای شناختی کدامند؟● شهر کانبرا در استرالیا● چگونه ورودی‌های ذهن‌مان را کنترل کنیم؟● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کانادا● فهرست تحریم‌ها در استرالیا