پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳

با پیشرفت فناوری و تکنولوژی گزینه‌های بسیاری برای مهاجرت برای کارگران شاغل در حوزه فناوری وجود دارد.
با پیشرفت فناوری و تکنولوژی گزینه‌های بسیاری برای مهاجرت برای کارگران شاغل در حوزه فناوری وجود دارد.
مجله موفقیت ایلیاد - کمبود نیروی کار در کشور همچنان مسئله‌ای اضطراری برای دولت به شمار می‌رود. طبق مطالعات صورت پذیرفته بازار کار جهت رفع کمبود نیروی کار به سطوح بالای مهاجرت وابسته می‌باشد. با نگاهی به سال ۲۰۲۳ در می‌‌یابیم که مهاجرت برای پر کردن مشاغل اساسی و رسیدگی به شکاف موجود در نیروی کار کلیدی خواهد بود. حال در این مقاله به معرفی ۵ شغل برتر که در این کشور از تقاضای بالایی برخوردارند خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید.

ـ پرستار ثبت شده – Registered Nurse ( RN )

مشاغل در بخش مراقبت‌های بهداشتی و خدمات  درمانی در بسیاری از استان‌های جزو مشاغل پر تقاضا به شمار می‌رود. در پی همه‌گیری کووید ۱۹ به ویژه در بخش از کمبود رنج می‌برد و بدین جهت قرعه کشی PNP هدفمند در بسیاری از استان‌ها به منظور بکارگیری پرستاران بیشتر برگزار می‌شود.
به دلیل تقاضای زیاد برای پرستاران چندین گزینه مهاجرتی برای داوطلبان خارجی دارای تجربه در زمینه وجود دارد تا آن را برای انتخاب کشور به عنوان گزینه‌ای برای مهاجرت تشویق نماید.
 میانگین سالانه: ۷۰۹۷۵ دلار
پردرآمدترین استان‌ها: Northwest Territories ،Yukon و Nunavut
 حداقل تحصیلات: شامل مدرک لیسانس و ثبت نام در یک مرجع نظارتی استانی یا منطقه‌ای

ـ توسعه‌دهندگان وب و نرم افزار

یک توسعه‌دهنده وب متخصصی است که در توسعه برنامه‌ها و یا توسعه وب سایت‌ها از تخصص برخوردار است . پروژه‌هایی از این دست دامنه وسیع و تنوع بسیاری دارند که علاقه‌مندان به این رشته می‌توانند در آن‌ها به کار مشغول شوند. با پیشرفت فناوری و تکنولوژی گزینه‌های بسیاری برای مهاجرت برای کارگران شاغل در حوزه فناوری وجود دارد. برنامه استعدادهای جهانی مسیری را در برابر توسعه‌دهندگان وب برای دریافت مجوز کار قرار داده است. چندین برنامه نامزد استانی نیز برای نامزدهای دارای تجربه کاری در این مشاغل وجود دارد.
ـ میانگین سالانه: ۷۲۶۲۷ دلار
ـ پردرامدترین استان ها: استان ، انتاریو و Manitoba
ـ حداقل تحصیلات: لیسانس

ـ مهندس برق

مشاغل مرتبط با مهندسی برق به توانایی طراحی، تجزیه و تحلیل سیستم های الکتریکی نیازمند است. پس از طراحی این سیستم‌ها توسط مهندسین برق ساخته و مورد آزمایش قرار می‌گیرد. در نتیجه وجود آنان در کل فرایند ضروری به نظر می‌رسد. از کسانی که در این مشاغل به فعالیت می‌پردازند انتظار می‌رود این سیستم‌ها و قطعات را پایدار نگه دارند تا از عملکرد ایمن آن اطمینان حاصل نمایند. به طور کلی این شغل مستلزم برخورداری از سطح بالایی از تحصیلات می‌باشد.
میانگین سالانه: ۹۱۸۳۲ دلار
پردرآمدترین استان‌ها: Labrador ، Newfoundland ، Alberta و Saskatchewan
حداقل تحصیلات: متناسب با نوع شغل متفاوت است ( حداقل لیسانس )

ـ دامپزشک

مانند بسیاری از نقاط دیگر جهان مردم عاشق حجیوانات خانگی خود هستند، اما متاسفانه از نظر تعداد دامپزشک نیز با کمبود مواجه است و این کمبود این شغل را به یکی از پرطرفدارترین مشاغل در این کشور تبدیل کرده است. بسیاری از استان‌ها دارای قرعه کشی های هدفمند PNP با هدف تشویق مهاجرت دامپزشکان بیشتر به کشور می‌باشند. دامپزشکی که در جهت مسیر شغلی این کشور گام بر‌میدارد باید مجوزی از نهاد‌های نظارتی در استان‌ها یا منطقه‌ها داشته باشد چرا که این مشاغل تحت نظارت استانی می‌باشند.
ـ میانگین سالانه: ۹۵۸۰۴ دلار
ـ پردآرمدترین استان‌ها: saskatchean ، ادمونتون و
ـ حداقل تحصیلات: پروانه دامپزشکی  

ـ حسابدار

نقش حسابداران برای موفقیت هر شرکت حیاتی است. رشد کسب وکارها در اقتصاد پس از کووید ۱۹سبب تبدیل مدیریت امور مالی به یک عامل مهم و حیاتی در حفظ موفقیت در کسب و کارها شده است. حسابداران می‌توانند انتظار داشته باشند که ظرف چند سال آینده از فرصت‌های شغلی بسیاری در این کشور برخوردار شوند.
ـ میانگین سالانه: ۵۶۲۵۷ دلار
ـ پردرآمدترین استان‌ها: ، بریتیش کلمبیا و کبک
ـ حداقل تحصیلات: دیپلم مرتبط با تجارت یا مدرک لیسانس
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022● دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science● انکولوژی در انگلستان● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی ● دوره‌های وکالت در کاناداجدیدترین مطالب● فرهنگ کار در کشور استرالیا● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● مالیات و بازنشستگی در استرالیا● زنان برجسته ایرانی در عرصه علم● تفریح با حیوانات در استرالیا ۱● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● با نکاتی جهت تقویت قدرت اراده آشنا شویم!● ایمنی و سلامت در استرالیا ● انواع خطاهای شناختی کدامند؟● شهر کانبرا در استرالیا● چگونه ورودی‌های ذهن‌مان را کنترل کنیم؟● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کانادا● فهرست تحریم‌ها در استرالیا