انکولوژی در انگلستان

استانداردهای پذیرش از دانشگاه‌های علوم پزشکی انگلستان برای رشته انکولوژی نیز بسیار دقیق و سختگیرانه می‌باشد، آزمون و مصاحبه از داوطلبان نیز یکی از این استانداردها به شمار می‌رود.
استانداردهای پذیرش از دانشگاه‌های علوم پزشکی انگلستان برای رشته انکولوژی نیز بسیار دقیق و سختگیرانه می‌باشد، آزمون و مصاحبه از داوطلبان نیز یکی از این استانداردها به شمار می‌رود.
مجله موفقیت ایلیاد ـ رشته انکولوژی از رقابتی‌ترین رشته‌های تحصیلی در کشور   است که مدت زمان پنج سال به طول می‌انجامد و با کسب مدرک MBChB امکان ورود به بازار کار مهیا می‌شود. دانشگاه کالج لندن یکی از بهترین دانشگاه‌های این کشور برای تحصیل در این رشته می‌باشد، گفتنی است از مهمترین شروط تحصیل این رشته درکشور قبولی در ازمون پذیرش کلینیکی UKCAT می‌باشد، مدرک دیپلم تجربی با نمرات A و مدرک زبان انگلیسی با حداقل نمره ۶/۵ از دیگر شروط پذیرش در این رشته تحصیلی می‌باشد. میانگین هزینه تحصیل در رشته آنکولوژی در این کشور سالانه چیزی در حدود ۳۸۰۰۰ پوند است و با در نظر گرفتن میانگین هزینه‌های زندگی در این کشور کل هزینه سالیانه تحصیل و زندگی یک دانشجو مبلغی  در حدود ۵۰۰۰۰ پوند برآورد می‌شود. همانگونه که عنوان شد انکولوژی یکی از رشته‌های پرطرفدار و بسیار رقابتی در دانشگاه‌های   است و دانشجویان با تحصیل آن در واقع به تحصیل عوامل و ریشه‌های ایجاد سرطان، سرطان شناسی و انواع آن و روش‌های تشخیصی و شیوه‌های پیشگیری و درمان آن می‌پردازند. این دوره تحصیلی شامل آموزش علوم پایه و آموزش‌های کلینیکی است و می‌توان به جرات اذعان داشت که به دلیل برخورداری از بهترین دانشگاه‌های جهان از بهترین کشورها برای تحصیل در این رشته به شمار می‌رود.
ـ الزامات پذیرش دانشجو برای تحصیل در رشته انکولوژی در
استانداردهای پذیرش از دانشگاه‌های علوم پزشکی برای رشته انکولوژی نیز بسیار دقیق و سختگیرانه می‌باشد، آزمون و مصاحبه از داوطلبان نیز یکی از این استانداردها به شمار می‌رود. مصاحبه با داوطلبان عموماً در زمینه انگیزه، بررسی رزومه و سوابق کاری و علایق شخصی فرد صورت می‌پذیرد و در عین حال آزمونی نیز تحت عنوان آزمون پذیرش کلینیکی UKCAT به عنوان بخشی از فرایند گزینش دانشجو لحاظ شده است. این آزمون معمولاً به صورت محلی برگزار می‌شود و از طریق وب سایت UCAT می‌توان به نمونه سوالات این آزمون دست یافت. ارائه مدرک دیپلم تجربی با نمرات A در دروس شیمی، فیزیک و زیست شناسی و برخورداری از مدرک زبان با حداقل نمره ۶/۵ نیز الزامی می‌باشد.
ـ تحصیل رشته انکولوژی در
یکی از چالش‌های اصلی دانشجویان رشته انکولوژی در و هزینه‌های تحصیل و زندگی در این کشور است. متوسط هزینه تحصیلی رشته‌های پزشکی برای دانشجویان خارجی ۳۸۰۰۰ پوند می‌باشد. هزینه متوسط برای زندگی در این کشور نیز چیزی در حدود ۱۲۰۰۰ پوند در سال برآورد می‌شود که با احتساب هزینه تحصیل سالانه ۵۰۰۰۰ دلار هزینه در بر خواهد داشت. البته گفتنی است دانشجویان این رشته می‌توانند از امتیاز کار دانشجویی بهره برده و تا حداکثر بیست ساعت در هفته به کار بپردازند . بدین ترتیب می‌توانند بخشی از هزینه‌های تحصیل خود را تحت پوشش قرار دهند.
ـ شرایط اشتغال و درامد انکولوژیست‌ها در
می‌توان گفت یکی از مهمترین دغدغه‌های اصلی متقاضیان این رشته شرایط کاری متخصصان و پزشکان انکولوژی این کشور است و برای پی بردن به این اصل بررسی همزمان چند فاکتور مهم مورد توجه می‌باشد. در وهله اول مسئله اقتصاد این کشور است، اقتصاد اقتصاد از نوع فوق صنعتی است و به لحاظ درآمد ناخالص پس از آلمان دومین اقتصاد بزرگ اروپا به شمار می‌رود. موضوع دیگر استاندارد زندگی در این کشور است که در سطح بسیار بالایی قرار دارد، سطح رفاه مردم در این کشور دائماً رو به پیشرفت است و این فاکتور برای متقاضیان کار در بسیار مهم است. مسئله دیگر نرخ بیکاری پایین این کشور با روندی نزولی است که برای جویندگان کار و فارغ التحصیلان انکولوژی شرایطی فوق العاده به نظر می‌رسد. فاکتور دیگر نیاز کشور به متخصصین این رشته است، می‌توان گفت رشته انکولوژی در از مشاغل مورد نیاز و مهم به شمار می‌رود و نکته آخر میزان متوسط درآمد بسیار بالای متخصصان انکولوژی نسبت به متوسط درآمد سایر مشاغل در این کشور است. پزشکان انکولوژی برای کار و فعالیت به اخذ ویزای کاری با عنوان ویزای کارگر ماهرSkilled Worker Visa  نیازمندند. 
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022● دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی ● دوره‌های وکالت در کاناداجدیدترین مطالب● فرهنگ کار در کشور استرالیا● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● مالیات و بازنشستگی در استرالیا● زنان برجسته ایرانی در عرصه علم● تفریح با حیوانات در استرالیا ۱● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● با نکاتی جهت تقویت قدرت اراده آشنا شویم!● ایمنی و سلامت در استرالیا ● انواع خطاهای شناختی کدامند؟● شهر کانبرا در استرالیا● چگونه ورودی‌های ذهن‌مان را کنترل کنیم؟● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کانادا● فهرست تحریم‌ها در استرالیا