دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science

علوم داده علم و هنر پردازش، بررسی مقادیر بسیار زیاد داده‌های خام و سازمان یافته است که به پیش بینی و کارایی بیشتر در تصمیم‌گیری‌ها می‌انجامد.
علوم داده علم و هنر پردازش، بررسی مقادیر بسیار زیاد داده‌های خام و سازمان یافته است که به پیش بینی و کارایی بیشتر در تصمیم‌گیری‌ها می‌انجامد.
مجله موفقیت ایلیاد - علوم داده علم و هنر پردازش، بررسی مقادیر بسیار زیاد داده‌های خام و سازمان یافته است که به پیش بینی و کارایی بیشتر در تصمیم‌گیری‌ها می‌انجامد. کارشناسی ارشد این رشته در کانادا دوره‌ای ۱۰ تا ۱۶ ماهه است که در قالب دوره‌های کاردانی، گواهینامه، مدرک فنی حرفه ای و  دیپلم ارائه می‌شود. این رشته در مقطع کارشناسی ارشد رشته‌ای چند وجهی است شامل پاکسازی، تهیه و تجزیه و تحلیل داده‌ها که در قالب رشته‌های کارشناسی ارشد علوم ، داده‌های بزرگ و ریاضیات قرار گرفته است. کارشناسی ارشد علوم داده از دوره‌های فنی به شمار می‌رود و درآمد فارغ التحصیلان آن چیزی در حدود ۷۰ تا ۹۰ هزار دلار در سال برآورد می‌شود.
در ادامه به برخی از کالج‌های برتر کانادا برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد علوم داده همراه با معیارهای سنجش شرایط، ‌ها و برنامه‌های برتر هر کالج پرداخته‌ایم، با ما همراه باشید.

ـ علوم داده در دانشگاه بریتیش کلمبیا

مدرک کارشناسی ارشد علوم داده در دانشگاه بریتیش کلمبیا برنامه‌ای حرفه‌ای است با ترکیبی از تخصص‌های گروه‌های علوم و آمار که در این دانشگاه ارائه می‌شود. این رشته به دانشجویان می‌آموزد که چگونه از روش‌های توصیفی و تجویزی برای استخراج و تجزیه و تحلیل داده‌ها از هر دو نوع ساختاری و غیر ساختاری استفاده نمایند. این دوره آموزشی در دانشگاه بریتیش کلمبیا به مدت ده ماه و به صورت تمام وقت ارائه می‌شود و آن برای دانشجویان بین المللی ۴۵۸۹۸ دلار می‌باشد. برخورداری از مدرک زبان آیلتس با حداقل نمره ۷ یا تافل ۱۰۰ برای پذیرش در این دانشگاه الزامی است.

ـ علوم داده در دانشگاه

برنامه کارشناسی ارشد این رشته در دانشگاه درک پیشرفته‌ای از روش‌های آماری و علوم رایانه‌ای به همراه آموزش‌های قوی در زمینه تحقیقات و فرصتی برای کارآموزی کاربردی برای سنجش دانش دانشجو در دنیای واقعی به افراد ارائه می‌دهد. برخوداری از پیش زمینه‌ای نسبتاً قوی در علوم و آمار ترجیحاً به صورت آموزش رسمی آکادمیک برای متقاضیان از اهمیت برخوردار است. این دوره آموزشی در دانشگاه به صورت هشت ماهه به همراه دوره کارآموزی هشت ماهه دیگر در یک موسسه مرتبط با دانشگاه ارائه می شود و آن برای دانشجویان بین المللی ۶۱۰۰۰ دلار در سال می‌باشد. برخورداری از مدرک زبان تافل با حداقل نمره ۹۳ و آیلتس ۷ برای پذیرش الزامی است.

ـ علوم داده در دانشگاه مک گیل

دانشکده School of Continuing Studies زیر نظر دانشگاه مک گیل به فعالیت می‌پردازد. این دانشکده برنامه کارشناسی ارشد مدیریت در تجزیه و تحلیل داده‌ها را ارائه می‌دهد. کارشناسی ارشد مدیریت در تجزیه و تحلیل داده برنامه‌ای یک ساله است که به موضوعات تخصصی در باب تجزیه و تحلیل  مدیریت با تأکید بر یادگیری تجربی می‌پردازد. برخورداری از پیش زمینه قوی در علوم ، ریاضیات و آمار و مدرک زبان آیلتس با حداقل نمره ۶/۵ یا تافل ۸۶ از شرایط الزامی برای پذیرش در این دانشگاه می‌باشد. گفتنی است برنامه علوم داده در دانشگاه مک گیل به صورت تمام وقت ارائه می‌شود و دوازده ماه به طول می‌انجامد و میزان آن برای دانشجویان خارجی ۵۲۵۱۵ دلار می‌باشد.

ـ علوم داده در دانشگاه کوئینز

برنامه کارشناسی ارشد مدیریت ارائه شده در مدرسه تجارت اسمیت زیر نظر دانشگاه کوئینز در دو قالب ارائه می‌شود: برنامه کارشناسی ارشد مدیریت و برنامه کارشناسی ارشد مدیریت جهانی. این برنامه به صورت تمام وقت و در دوازده ماه ارائه می‌شود و تحصیل برای متقاضیان خارجی ۷۴۵۰۰ دلار در سال می‌باشد. برخورداری از نمره ۶۵۰ برای آزمون GMAT الزامیست.

ـ علوم داده در دانشگاه انتاریو غربی

برنامه کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل داده ارائه شده در دانشگاه وسترن انتاریو برنامه‌ای یک ساله از علوم حرفه‌ای است که دانشجویان را با مجموعه‌ای از مهارت‌های تجزیه و تحلیل داده‌های فنی آشنا می‌سازد و آنان را برای فعالیت‌های متمرکز در این زمینه آماده می‌سازد. مدت زمان این دوره به صورت تمام وقت دوازده ماهه است و تحصیل برای متقاضیان بین‌المللی آن ۵۲۶۵۵ دلار در سال می‌باشد. مدرک زبان تافل با نمره ۹۴ یا آیلتس ۷ برای پذیرش در این دانشگاه  الزامی می‌باشد.

ـ علوم داده در دانشگاه سایمون فریزر

برنامه کارشناسی ارشد حرفه‌ای داده های بزرگ تخصصی ارائه شده در دانشگاه سایمون فریزر از اولین برنامه‌های آموزشی در نوع خود در کشور کاناداست که در سراسر کشور رتبه نخست برای نشریات داده کاوی و رتبه دوم برای پایگاه داده تحقیقاتی را به خود اختصاص داده است. برنامه‌های این دانشگاه فرصت رو برو شدن دانشجویان با چالش‌های دنیای واقعی را مهیا می‌سازد و تجربه ارزشمند مدیریت پروژه را فراهم می‌آورد و شبکه ارتباطات صنعت خود را وسعت می‌بخشد. مدت زمان این برنامه در دانشگاه سایمون فریزر به صورت تمام وقت شانزده ماهه می‌باشد و تحصیل برای متقاضیان بین‌المللی برای چهار ترم ۴۲۱۶۵ دلار در نظر گرفته شده است. برخورداری از مدرک زبان تافل با حداقل نمره ۹۴ یا آیلتس ۷ و معدل ۳ از ۴/۳ برای پذیرش الزامیست.

ـ علوم داده دانشگاه

برنامه کارشناسی ارشد علوم داده و تجزیه و تحلیل دانشجویان این مرکز آموزشی را قادر به درک عمیقی از دانش فنی و کاربردی در علم داده و تجزیه و تحلیل می‌سازد. فارغ التحصیلان آموزش دیده می‌توانند در زمینه‌های صنعت، دولت و یا تحقیقات به کار بپردازند. این برنامه به صورت تمام وقت دوازده ماه و به صورت پاره وقت ۲۴ ماه به طول می‌انجامد و آن برای دانشجویان بین‌المللی ۲۳۷۹۵ دلار در سال می‌باشد. معدل ۳ از ۴/۳ و تافل ۹۳ یا آیلتس ۷ از الزامات پذیرش در این دانشگاه می‌باشند.

ـ علوم داده در دانشگاه واترلو

برنامه کارشناسی ارشد علوم داده و هوش مصنوعی ارائه شده در دانشگاه واترلو برای دانشجویان علاقه‌مند در زمینه‌های علوم داده، ، آمار و ریاضیات یا یک رشته مرتبط دیگر با حداقل معدل ۷۸ درصد در سطح لیسانس ارائه می‌شود. این برنامه به صورت تمام وقت دوازده ماهه و به صورت نیمه وقت سی و شش ماهه ارائه شده و تحصیل برای دانشجویان بین‌المللی در این مرکز ۴۰۰۰۰ دلار در سال می‌باشد. تافل ۹۰ یا آیلتس ۷ نیز از دیگر شرایط لازم برای پذیرش در این دانشگاه می‌باشد.
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022● انکولوژی در انگلستان● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی ● دوره‌های وکالت در کاناداجدیدترین مطالب● فرهنگ کار در کشور استرالیا● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● مالیات و بازنشستگی در استرالیا● زنان برجسته ایرانی در عرصه علم● تفریح با حیوانات در استرالیا ۱● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● با نکاتی جهت تقویت قدرت اراده آشنا شویم!● ایمنی و سلامت در استرالیا ● انواع خطاهای شناختی کدامند؟● شهر کانبرا در استرالیا● چگونه ورودی‌های ذهن‌مان را کنترل کنیم؟● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کانادا● فهرست تحریم‌ها در استرالیا