بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022

کشور انگلستان یکی از برترین کشورها در زمینه تحصیل است که بسیاری از متقاضیان مهاجرت به آن  از طریق تحصیل خواهان دریافت بورسیه تحصیلی از این کشور هستند.
کشور انگلستان یکی از برترین کشورها در زمینه تحصیل است که بسیاری از متقاضیان مهاجرت به آن از طریق تحصیل خواهان دریافت بورسیه تحصیلی از این کشور هستند.
مجله موفقیت ایلیاد - ‌های تحصیلی در واقع برنامه‌های مالی لحاظ شده برای کمک و پشتیبانی مالی از دانشجویان است که می‌توانند به دلایل مختلف از آن بهره‌مند شوند که این اغلب به نوع سازمانی که را اعطا می‌کند بستگی دارد. هر سازمان انگیزه‌ی متفاوتی برای ارائه تحصیلی به افراد دارد، در این میان کشور یکی از برترین کشورها در زمینه تحصیل است که بسیاری از متقاضیان مهاجرت به آن  از طریق تحصیل خواهان دریافت تحصیلی از این کشور هستند. بنابراین در وهله اول لازم است افراد با شرایط ‌ها و کمک هزینه‌های تحصیلی این کشور آشنا شوند. تحصیلی، کمک هزینه تحصیلی و اسکالرشیپ همگی به یک معنا هستند و شرایطی را برای متقاضی فراهم می‌سازند تا از هزینه‌هایی برخودار شوند که مجبور به باز پس دهی آن نیستند.  

ـ تحصیلی برای مقطع کارشناسی

عموماً ‌های تحصیلی در کشورهای برتر دنیا برای مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می‌شود بنابراین چنانچه به دنبال دریافت شرایط تحصیلی برای مقطع لیسانس یا کارشناسی هستید بهتر است اقدامی نکنید. تحصیل رایگان در کشورهایی نظیر آلمان، اتریش، فرانسه، اسپانیا و... راهکار مناسب‌تری برای افرادی است که به دنبال هزینه کم برای تحصیل می‌باشند. دانشگاه‌ها مدارک متوسطه از بسیاری از کشورهای جهان را می‌پذیرند با این حال ممکن است برخی ازمدارک تحصیلی دیپلم توسط دانشگاه یا کشوری مورد پذیرش واقع نشود که در این صورت دانشجو ملزم به گذراندن یک دوره بین‌المللی تحصیلی کوتاه خواهد بود. گفتنی است چنانچه از شرایط خاصی برخوردارید یا دانشجوی نخبه به شمار می‌آیید می‌توانید از طریق ارتباط با سفارت و دانشگاه‌های برتر این کشور اقدامات لازم را برای بررسی و دریافت شرایط تحصیلی پیش بگیرید.

ـ تحصیلی برای مقطع کارشناسی ارشد

برای برخورداری از ‌های تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد افراد عموماً از شرایط راحت‌تری برخوردارند چرا که برای تحصیلات پیشرفته اقدام می‌کنند و دانشگاه‌ها و مقامات مسئول آمادگی بهتری برای اعطای برای این مقطع دارند.
THE CHEVENING SCHOLARSHIPS: این برنامه تحصیلی برای مقطع کارشناسی ارشد در هر یک از دانشگاه‌های معتبر پشتیبانی مالی ارائه می‌دهد.
THE COMMONWEALTH SCHOLARSHIPS: این برنامه برای متقاضیان کشورهای مشترک‌المنافع در مقطع کارشناسی ارشد می‌باشد. در این میان دانشگاه‌هایی با رشته‌های خاص نظیر اقتصاد در کشور با ارائه برنامه تحصیلی پذیرای دانشجویان می‌باشند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درخصوص شرایط دریافت این می توان به سایت دانشگاه‌های معتبر مراجعه نمود.

ـ تحصیلی  برای مقطع دکترا

متقاضیان برای دریافت تحصیلی در مقطع دکترا با برخوردداری از سن مناسب، سطح زبان و معدل خوب و ارائه مقالات بین المللی منتشر شده می‌توانند درخواست پذیرش تحصیلی نمایند.
THE COMMONWEALTH SCHOLARSHIPS: این برنامه تحصیلی برای متقاضیان از کشورهای مشترک المنافع لحاظ شده است که در مقطع دکترا نیز به افراد ارائه خدمات می‌دهد.

Wellcome UK دولت برای دانشجویان ایرانی

دولت تحصیلی Wellcome UK 2021 را برای دانشجویان کشورهای در حال توسعه ارائه کرده است. این به صورت فول فاند و جهت ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در رشته‌ها و گرایش‌های پزشکی و سلامت عمومی در سازمان‌ها و موسسات و دانشگاه‌های تحقیقات پزشکی ارائه شده است. مدت زمان برخورداری از این ۳۰ ماه است که متقاضی ملزم است ۱۲ ماه آن را در یک دانشگاه بصورت کورس محور دروس را سپری نموده و ۱۸ ماه دیگر را بر روی یک پروژه تحقیقاتی کار کند. همانگونه که عنوان شد این به صورت فول فاند برای مقطع کارشناسی ارشد در نظر گرفته شده و جهت پژوهش در زمینه سلامت عمومی و بالینی ارائه می‌شود و موارد زیر را پوشش می‌دهد:
-    پرداخت مبلغ ۱۶ هزار پوند به صورت سالانه به دانشجویانی که در خارج از لندن در حال تحصیل‌اند و ۱۸ هزار پوند به دانشجویانی که در لندن ادامه تحصیل خواهند داد.
-    پوشش کلیه هزینه‌های سفر با هواپیما
-    پوشش دانشگاه و هزینه‌های مرتبط با دریافت ویزا
دانشگاه‌ها و سازمان‌های تحقیقاتی محل تحصیل دانشجویان برگزیده این می‌باشند مواردی نیز به عنوان مثال بیان شده است شامل:
-    شورای تحقیقات پزشکی
-    شورای تحقیقات بیوتکنولوژی و علوم زیستی
-    تحقیقات سرطان
-    شورای تحقیقات محیط زیست طبیعی

ـ شرایط و مدارک لازم جهت تقاضای Wellcome UK

-    برخورداری از مدرک زبان تافل ۸۰ یا آیلتس ۶/۵
-    برخورداری از ملیت کشوری کم درآمد نظیر ایران یا افغانستان
-    پروپوزال فرد باید متمرکز بر سلامت در کشورهای در حال توسعه باشد
-    برخورداری از مدرک کارشناسی مرتبط
-    باید بتوانید علاقه و استعداد خود در زمینه تحقیقات را نشان دهید
-    برخورداری از پذیرش از یکی از موسسات طرف قرارداد این
-    ارائه ریز نمرات و مدارک تحصیلی
-    ارائه یاCV
-    ارائه انگیزه نامه
برای برخورداری از این لازم  است پیش از آخرین مهلت از یکی از سازمان‌های تحقیقاتی یا دانشگاهی این کشور برای پروپوزال تحقیقاتی خود پذیرش گرفته و فردی را به عنوان استاد راهنما یا سوپروایزر برای پروژه تان معرفی نمایید. سپس می‌توانید از دانشگاه یا سازمان مدنظر بخواهید که فرم تقاضا برای این را برای شما تکمیل نمایند.
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science● انکولوژی در انگلستان● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی ● دوره‌های وکالت در کاناداجدیدترین مطالب● فرهنگ کار در کشور استرالیا● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● مالیات و بازنشستگی در استرالیا● زنان برجسته ایرانی در عرصه علم● تفریح با حیوانات در استرالیا ۱● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● با نکاتی جهت تقویت قدرت اراده آشنا شویم!● ایمنی و سلامت در استرالیا ● انواع خطاهای شناختی کدامند؟● شهر کانبرا در استرالیا● چگونه ورودی‌های ذهن‌مان را کنترل کنیم؟● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کانادا● فهرست تحریم‌ها در استرالیا