آزمون تافل Home Edition

در سال ۲۰۲۰ و بعد از شیوع گسترده‌ی ویروس کرونا و در جهت پیشگیری از ابتلا به این بیماری برگزارکنندگان آزمون تافل تصمیم گرفتند آزمون تافل Home edition را به متقاضیان معرفی کنند.
در سال ۲۰۲۰ و بعد از شیوع گسترده‌ی ویروس کرونا و در جهت پیشگیری از ابتلا به این بیماری برگزارکنندگان آزمون تافل تصمیم گرفتند آزمون تافل Home edition را به متقاضیان معرفی کنند.
مجله موفقیت ایلیاد - در سال ۲۰۲۰ و بعد از شیوع گسترده‌ی ویروس کرونا و در جهت پیشگیری از ابتلا به این بیماری برگزارکنندگان تصمیم گرفتند Home edition را به متقاضیان معرفی کنند. این به صورت آنلاین و در منزل به کمک هوش مصنوعی و مراقبین آنلاین جهت پیشگیری از هر نوع تقلب قابل برگزاری است. آنلاین این امکان را به متقاضیان و دانشجویان می‌دهد تا در شرایط خاص کنونی بتوانند برنامه‌ها و مدارک خود را تکمیل کنند. مدرک صادره از این درموسسات و دانشگاه‌های مختلف قابل قبول است.

تستTOFEL special Home Edition  از تاریخ ۲ آرویل۲۰۲۰ در تمام دنیا به جز ایران و چین قابل دسترسی است، البته EST در تلاش است که هر چه زودتر امکان دسترسی به تست خانگی را برای دانشجویان و متقاضیان ایرانی امکان‌پذیرکند. این تا زمان نابودی کامل ویروس کرونا در دسترس است و بعد از آن شرایط به روال سابق برمی‌گردد.

این در واقع همان معتبر است که تقریباً همگی با آن آشنایی دارند. سوالات از همان منابع گذشته طراحی می‌شود تنها تفاوت این دو در آن است که Home edition  در منزل و به صورت آنلاین برگزار می‌شود. در کنار home edition ‌های زبان دیگری نیز به دلیل شرایط کرونا در دسترس قرار گرفته‌اند که در منزل انجام می‌گیرند که از این بین می‌توان به زبان و آیلتس اندیکاتور اشاره کرد، اما این ‌ها جایگزین چندان مناسبی برای ‌های حضوری نیستند و برای تعداد محدودی از مراکز آموزشی قابل قبول هستند. اما زبان از معتبرترین ‌های آنلاین در حال حاضر است که برای همه موسسات و مراکز دانشگاهی دارای اعتبار است.

در نمره‌های این تغییری لحاظ نشده است و به همان شیوه‌ی قبل نمرات لحاظ می‌شوند و مورد استفاده قرار می‌گیرند و در مدت زمان ۶ تا ۱۰ روز بعد از اعلام می‌شوند. همانند ‌های گذشته در ‌های خانگی نیز بخش My best scores  وجود دارد که از آن طریق می‌توانید عملکرد خوب خود را به دانشگاه نشان دهید و شانستان را برای اخذ پذیرش بالا ببرید. این تست به صورت مداوم و ۴ روز در هفته و در ساعات مختلف برگزار می‌شود و تقریباً ۲۴ ساعت بعد از ثبت نام می‌توانید در شرکت کنید.

در شرایط کنونی، ETS از سیستم هوشمندی استفاده کرده است که امکان مانیتورینگ کردن متقاضی وجود داشته باشد. در طی انجام مرورگر مدام چک می‌شود، محیط خانه را قبل از شروع تست اسکن می‌کند و هرگونه فعالیت مشکوک را تشخیص می‌دهد. این فناوری طیف گسترده‌ای از اقدامات امنیتی و نظارتی را به منظور پیشگیری از هر نوع تقلب در اختیار دارد که می‌توان به نمونه‌های زیر اشاره کرد:
-    تشخیص چهره‌ی متقاضی
-    ردیابی نگاه
-    ضبط فیلم از کل جلسه
-    جلوگیری از باز کردن صفحه در یک مرورگر جدا
-    کنترل اجرای نرم‌افزارهای غیر مجاز
-    جلوگیری از استفاده از ابزارهایی نظیر تلفن همراه
 
به دلیل تعطیلی اجباری مشاغل در حال حاضر امکان گزارش چاپی نمرات وجود ندارد و موسساتی که منتظر گزارش کاغذی نمرات هستند باید مدت بیشتری صبر کنند.
 
تست دقیقاً همان معروف است. این تست هر چهار مهارت ریدینگ، لیسنینگ، رایتینگ و اسپیکینگ را مورد سنجش قرار می‌دهد.
ریدینگ شامل ۳۰ ـ۴۰ سوال در مدت زمان ۵۴ـ ۷۲ دقیقه
لیسنینگ شامل ۲۸ـ۳۹ سوال در مدت زمان ۴۱ـ۵۷ دقیقه
اسپیکینگ شامل ۴ تسک در مدت زمان ۱۷ دقیقه
رایتینگ زبان شامل ۲ تسک در مدت زمان ۵۰ دقیقه
 
برای ثبت نام در این در سایت ETS اکانت خود را باز کنید نوع را انتخاب و با پرداخت هزینه‌ی آن در ثبت نام کنید. هزینه‌ی مانند هزینه‌ی ‌های درگذشته است و در کشورهای مختلف متفاوت می‌باشد.

قوانین و نحوه‌ی برگزاری

-    دسترسی به وب‌کم، کامپیوتر یا لپتاپ ( امکان استفاده از تبلت وجود ندارد ).
-    استفاده از تلفن همراه در حین انجام ممنوع است.
-    برای بخش مصاحبه آنلاین باید به میکروفن و دوربین باکیفیت دسترسی داشته باشید.
-    خیالتان از بابت سرعت اینترنت راحت باشد.
-    امکان استفاده از کاغذ برای نت‌برداری وجود ندارد، می‌توانید از یک وایت برد سفید و کوچک جهت نوشتن برخی نکات استفاده کنید.
-    قبل از شروع باید نرم‌افزار ETS test Browser را نصب کنید.
-    نرم افزارهایی مانند دیکشنری آنلاین یا آفلاین را از دسکتاپ خود پاک کنید.
-    امکان استفاده از نرم‌افزار word وجود ندارد و تقلب محسوب می‌شود.
-    کپی پیست در طول ممنوع است وتقلب محسوب می‌شود.
-    استفاده از مرورگر chrome یا firefox
-    گوش‌های شما باید در تمام طول در تصویر مشخص باشد و از تصویر خارج نشود.
-    بعد از باید آخرین نت‌های خود را در مقابل دوربین لپتاپ یا وب‌کم پاک کنید.
 
یکی از مزایای زبان به این شیوه پیشگیری از ابتلا به ویروس کووید ۱۹ است. در کنار آن اینکه مسائلی مانند رفت و آمد شهری و احتمال و استرس دیر رسیدن به محل وجود ندارد. شما در حقیقت روی صندلی خودتان نشسته‌اید و با کامپیوتر و کیبورد یا لپتاپ خودتان کاملاً آشنایی دارید و راحت هستید، در جو و محیط آرامی قرار می‌گیرید و استرس کمتری را تحمل می‌کنید، البته اگر از سرعت اینترنت مناسبی برخوردار باشید. در صورتی که سرعت اینترنت‌تان ضعیف است در شرکت نکنید!

مدت زمان برگزاری بدین شکل تا پایان ویروس کروناست و همانطور که گفته شد بعد از آن اوضاع به روال سابق برمی‌گردد. ETS در تلاش است تا امکان برگزاری برای ایرانیان را نیز مهیا کند، بنابراین می‌توان امیدوار بود که طولی نکشد که در آپدیت بعدی سایت امکان ثبت‌نام دانشجویان ایرانی نیز وجود داشته باشد.
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● محدودیت‌های سنی جهت اخذ پذیرش تحصیلی از کشورهای مختلف چگونه است؟● ارزیابی و معادل‌سازی مدرک تحصیلی در استرالیا● شریط بیمه‌ی دانشجویی در استرالیا● وضعیت بورسیه‌ی تحصیلی در کشور کانادا● بهترین کشورها برای تحصیل در رشته‌ی روانشناسی● شرایط تحصیل در رشته‌ی‌ هنر در کشور کانادا● شرایط تحصیل در رشته‌ی حقوق در کشور نیوزیلند● دوره‌های زبان در استرالیا● تحصیل در مدارس کانادا● شرایط کار و تحصیل در رشته‌ی مهندسی مکانیک در کشور کاناداجدیدترین مطالب● آزمون زبان PTE چیست؟● انگیزه‌نامه‌ی تحصیلی یا SOP چیست؟● عوامل موفقیت در کار تیمی چیست؟● ساختار آزمون آیلتس چگونه است؟● با خودمان مهربان باشیم● بی‌حوصلگی و روش‌های غلبه بر آن● آموزش مهارت‌های دوست‌یابی به کودکان پیش از دبستان● تقویت مهارت speaking در آزمون IELTS● اثرات اپیدمی کرونا بر سلامت روان ● تأثیر فضای مجازی بر سلامت روان● روش‌های تقویت حافظه و جلوگیری از فراموشی● جاذبه‌های گردشگری کشور مالزی● شرایط کار و تحصیل پرستاران در خارج از کشور● چگونه مودبانه درخواست کمک کنیم؟● مهارت تصمیم‌گیری و نقش آن در زندگی● چگونه یک کنفرانس خوب ارائه دهیم؟● چگونه به سادگی خلاصه‌نویسی کنیم؟● تأثیر مطالعه بر زندگی● نحوه‌ی انجام تحقیقات میدانی● جاذبه‌های گردشگری نیوزیلند