شرایط تحصیل در رشته‌ی حقوق در کشور نیوزیلند

دانشگاه‌های حقوق نیوزیلند بسیار شناخته شده هستند و تعدادی از آن‌ها در سطح بین‌المللی شهرت دارند.
دانشگاه‌های حقوق نیوزیلند بسیار شناخته شده هستند و تعدادی از آن‌ها در سطح بین‌المللی شهرت دارند.
مجله موفقیت ایلیاد - یک مقصد بسیار خوب ی است که هر ساله متقاضیان بین‌المللی بسیاری را به سمت خود جذب می‌کند. این کشور از سیستم آموزشی شگفت‌انگیزی برخوردار است و دارای ‌های معروفی در سطح جهان می‌باشد. از طرفی به لحاظ هزینه و شهریه یکی از کم‌هزینه‌ترین‌های ی در جهان است. مدرک ی این کشور در سراسر جهان به ویژه انگلستان معتبر است. ‌های این کشور همچنین برای یان بین‌المللی خدمات پشتیبانی نیز ارائه می‌دهد.

-     و سیستم ی آن

جزیره‌ای در جنوب غربی اقیانوس آرام در شرق استرالیا است. جمعیت این کشور ۴۸۸۶۰۰۰ نفر است. پایتخت ولینگتون و پر‌جمعیت‌ترین شهر آن اوکلند است. اکثریت مردم این کشور از نژاد اروپایی هستند و بومیان مائوری بزرگترین اقلیت این کشور می‌باشند. این کشور بیش‌تر سیستم ی خود را از سیستم common law مورد استفاده در انگلستان گرفته  است. با این حال برخی از مناطق متفاوت هستند، زیرا شکل خاص خود از کامن لاو را توسعه داده است. مردم همچنین از قوانین مصوبه پیروی می‌کنند که به قوانینی اشاره دارد که توسط پارلمان این کشور ایجاد شده‌اند. قانون به سه اصل مرتبط استوار است: حاکمیت پارلمان، حاکمیت قانون و تفکیک قوا، قوه‌ی مقننه این کشور یک پارلمان یک مجلسی است که رسماً مجلس نمایندگان نامیده می‌شود و دوره‌ی پارلمان سه سال است.

-    چرا در رشته‌ی در

در نسبتاً مقرون به صرفه است. گرچه ارزان نیست اما نسبت به ‌های کشورهای دیگر مانند آمریکا، کانادا، انگلستان و استرالیا مقرون به صرفه است. به علاوه امکان دریافت بورسیه‌های ی برای یان در این کشور وجود دارد. سیستم آموزشی این کشور مشابه کشور انگلستان است. به زبان انگلیسی، خدمات پشتیبانی ‌ها برای یان، طبیعت زیبا و امکان کار ضمن از دیگر مزایای در این کشور زیباست.

-     یان بین‌المللی در رشته‌ی در

این کشور از یان بین‌المللی استقبال می‌کند و شهرهایی مانند اوتاگو که ‌های بزرگ در آن واقع شده‌اند امکانات کافی در اختیار یان قرار می‌دهد. تمام یانی که به صورت تمام وقت به مشغول‌اند می‌توانند به صورت تمام وقت در تابستان‌ها و پاره‌وقت در طول سال ی به کار و فعالیت بپردازند. مردم صمیمی هستند و به راحتی یان خارجی را می‌پذیرند. یان همچنین برای پذیرش در یک برنامه‌ی الزامات انعطاف‌پذیر دارند. می‌توانند سال اول را دنبال کنند و سپس براساس سال اول خود در باقیمانده‌ی برنامه پذیرفته می‌شوند. این کار به آن‌ها این فرصت را می‌دهد که قبل از ورود به برنامه‌ی کامل ی ببینند که آیا در رشته‌ی برای آن‌ها مناسب است یا خیر. ساکنین که در رشته‌ی ثبت‌نام می‌کنند برای یک سال ی ۵۷۹۸ دلار پرداخت می‌کنند و از آن‌جایی که ممکن است یان بین‌المللی امکان استفاده از یارانه‌های دولتی را نداشته باشند این هزینه‌ها برای شهروندان کشورهای دیگر ممکن است افزایش یابد. پس از فارغ‌الی با اخذ مدرک از ‌های این کشور یان می‌توانند به وکالت بپردازند یا اینکه می‌توانند آموزش بیشتری را برای وکالت در کشوری دیگر ببینند. برنامه‌ی آموزش عالی پس از فارغ‌الی به یان بین‌المللی ۶ ماه اجازه می‌دهد تا شغلی برای خود پیدا کنند و در صورت تمایل برای اخذ اقامت اقدام کنند. لازم به ذکر است که بیشتر گزینه‌های شغلی بهتر و بیشتری را برای افراد فراهم می‌کند.

-    هزینه‌ی و زندگی در

برای در یک دولتی در این کشور ملزم به پرداخت شهریه است. شهریه بسته به نوع درجه، سطح ات و مدت زمان متفاوت است. اما به طور کلی برای مقطع کارشناسی ۴۱۰۰ تا ۶۱۰۰ یورو، برای مقطع کارشناسی ارشد ۷۳۰۰ تا ۱۰۵۰۰یورو و برای مقطع دکترا ۳۷۰۰ تا ۵۱۰۰ یورو در سال می‌باشد. مسلماً ‌های خصوصی در مقایسه با ‌های دولتی گران‌تر هستند و چیزی در حدود ۲۰۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ یورو در هر سال ی می‌باشند. یان بین‌المللی علاوه بر هزینه‌ی شهریه باید هزینه‌های اضافی دیگری را نیز پرداخت کنند. این هزینه ها شامل هزینه‌ی ثبت نام و هزینه‌ی پذیرش است که البته تنها یک‌بار پرداخت می‌شود. همچنین برای تأمین هزینه‌های زندگی در یان به بودجه‌ای جداگانه نیازمندند. مهم‌ترین عواملی که این بودجه را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد نوع محل اقامت، منطقه‌ی محل زندگی و هزینه‌ی مورد نیاز برای رفت و آمد و هزینه‌ی سفر است. اگر قصد ادامه برای بیش از یکسال را دارید برای درخواست ویزا باید حداقل ۱۰۲۰۰ دلار برای تأمین هزینه‌های زندگی سال اول خود داشته باشید. با این حال با توجه به سبک زندگی و نحوه‌ی خرج کردن ممکن است به بیش از این مبلغ نیاز داشته باشید.
به عنوان مثال برای در اوکلند به ۱۳۵۰۰ تا ۱۶۹۰۰ دلار در سال نیاز دارید. پایتخت کشور ولینگتون و بزرگترین شهر آن اوکلند گرانترین شهر‌ها برای زندگی هستند. هزینه‌های تقریبی هر هفته برای در اوکلند به شرح زیر است:
خدمات رفاهی ۵۰/۱۵ دلار
اینترنت ۵ دلار
طرح‌های تلفن همراه ۷۵/۶ دلار
بیمه ۵ دلار
غذا ۸۰ دلار
حمل و نقل ۲۴ دلار
سرگرمی و اوقات فراغت ۳۷ دلار

-    مدارک و شرایط اخذ پذیرش رشته‌ی در

اخذ حداقل ۴۸۰ امتیاز شامل سه دوره‌ی اصلی در ۱۰۰ سطح معمولاً در سال اول
معرفی‌نامه به سیستم ی
معرفی‌نامه به موردی
معرفی‌نامه به اساسی

-    بهترین ‌های برای در رشته‌ی

‌های بسیار شناخته شده هستند و تعدادی از آن‌ها در سطح بین‌المللی شهرت دارند. یان بین‌المللی به ویژه یان جزایر اقیانوس آرام و هند به دلیل شباهت زبان و سیستم‌های ی و همچنین سطح بالای آموزش تمایل بیشتری به در این ‌ها دارند.

ویکتوریا

ویکتوریا ولینگتون در میان ۱۶۰۰۰ جهان در بین ۱۰۰ برتر جهان برای ۱۰ موضوع قرار دارد. کسب و کار ویکتوریا در سطح جهانی شناخته شده است. این دارای رتبه‌ی اول برای کیفیت تحقیق است. ولینگتون شهری با جاذبه‌های زیبا برای سیاحت و گردش است.

تکنولوژی اوکلند

تکنولوژی اوکلند دارای اعتبار بین‌المللی AACSB است. دانشکده‌ی کسب و کارAUT در میان ۵ درصد دانشکده‌های کسب و کار برگزیده‌ی جهان قرار دارد و در قلب شهر اوکلند قرار دارد. این آموزشی مبتنی بر تحقیقات و کار عملی است. محیط آموزشی گرم و صمیمی در این برقرار است. میزان استخدام فارغ‌الان این در بالاترین سطح در قرار دارد.

کانتربری

این در میان یک درصد ‌های برتر جهان قرار دارد و فارغ‌الانی نظیر سرپرست مهندسان گوگل دارد. این با پنج ستاره در رنکینگ جهانی QS قرار دارد. استادان و پروفسورهای UC رهبران رشته‌ی ی خود هستند. بسیاری از دوره‌های UC بر پایه‌ی کار عملی است و یان توسط تیم‌های مراقبت یی اختصاصی حمایت می‌شوند.

اوتاگو

این در رنکینگ‌های معتبر بین‌المللی قرار دارد و دارای توافق‌نامه یی با بیش از ۱۰۰ موسسه‌ی بین‌المللی است. در بین ۵۰ برتر جهان در رنکینگ QS ۲۰۱۸ برای چندین رشته ی قرار دارد و دارای پنج ستاره QS به همراه رنکینگ کیفیت و برتری است. بودجه بخش تحقیقات آن چیزی در حدود ۱۸۳ میلیون دلار است با بیش از ۱۰۰۰۰۰ فارغ‌ال در ۱۴۰ کشور جهان ارتباط دارد.

وایکاتو

وایکاتو یک موسسه‌ی شناخته شده‌ی بین‌المللی است که یان از مزایایی مثل آموزش عالی و همکاری نزدیک با صنعت بهره‌مند هستند. این در بین یک درصد ‌های برتر جهان قرار دارد. ۹۳ درصد یان این از کیفیت آموزش بسیار راضی هستند. این با بیش از ۲۲۸ در سراسر جهان همکاری می‌کند و دارای ۵ ستاره QS برای امکانات آموزشی است.
تکنولوژی اوکلند دارای سه دانشکده در اوکلند است و بیش از ۲۵۰ دوره در موضوعات مختلف از هنر طراحی تا زبان ارائه می‌کند. اوکلند از ‌های درجه یک هزار ساله است و در بین۵۰ برتر زیر۵۰ سال نیز قرار دارد. ضمناً این به دلیل کیفیت زندگی و داشتن جامعه‌ی یی بزرگ در رتبه‌ی ۲۸ رتبه‌بندی بهترین شهرهای یی QS قرار دارد.

-     دکترای رشته‌ی در

دکترای یک مدرک تحقیقاتی پیشرفته است. پیش از شروع به در مقطع دکترا به تناسب بین طرح پیشنهادی و دانشکده‌ی مورد نظر توجه کنید. ‌های عالی رتبه‌ی به دلیل فرصت‌های تحقیقاتی بسیار با کیفیت از شهرت بالایی برخوردارند و تدریس در این ‌ها در سطح عالی انجام می‌شود و متناسب با محیط یادگیری و تدریس نوآورانه است. طبق کمیسیون آموزش عالی ویکتوریا دارای بالاترین رتبه‌ی دانشکده برای تحقیقات در این کشور است. در مقطع دکترا دو سال و نیم به صورت تمام وقت و یا حداقل ۴ سال به صورت نیمه وقت به طول می‌انجامد. مدرک دکترا پس از تکمیل پایان‌نامه اعطا می‌شود. پایان‌نامه مدرکی دال بر توانایی شما در انجام تحقیقات اصلی و مستقل است و به اطلاعات موجود در زمینه‌ی کمک بسزایی می‌کند. انتظار می‌رود حداقل برخی از کارهای موجود در پایان‌نامه ارزش چاپ ی داشته باشد.
 
شرایط اخذ مدرک دکترا
۱ـ بهتر است دوره‌ی رزیدنسی را در دنداین بگذرانید. با این حال ممکن است طبق توافقات دو جانبه‌ای از این شرایط معاف شوید.
۲ـ پایان‌نامه باید حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ صفحه و در حدود ۹۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ کلمه باشد و کمک قابل توجهی به تحقیقات ی یا بورسیه‌ها کند.
۳ـ در صورتی که زبان مادری شما انگلیسی نیست باید بتوانید مهارت زبان انگلیسی خود را ثابت کنید.
 
استانداردهای پذیرش در رشته‌ی دکترا
باید LLB افتخاری مدرک کارشناسی ارشد را از و یا مدرک معادل آن را از دانشکده‌ی خارج از با حداقل معدل B+ برای تمام مقالات ۳۰۰ ـ ۴۰۰ صفحه‌ای خود یا معادل آن دریافت کرده باشید.

-    شرایط کار رشته‌ی در

برای وکالت در کشور دارا بودن شرایط زیر الزامی است:
۱ـ دارا بودن مدرک کارشناسی LLB از یکی از ‌های اوکلند، AUT وایکاتو، ویکتوریا، کانتربری یا اوتاگو. معمولاً دریافت مدرک کارشناسی ۴ سال به طول می‌انجامد.
۲ـ گذراندن دوره‌ی عملی در موسسه‌ی حرفه‌ای مطالعات ی ( IPLS) یا کالج ی .
۳ـ در دادگاه عالی به عنوان وکیل مدافع یا مشاور ی پذیرفته شوید.
۴ـ دارا بودن گواهی وکالت از انجمن ی .
اغلب یان به منظور وکالت به شرایط بیشتری از جمله اخد مدرک دوگانه BA/LLB و یا مدرک افتخاری یا کارشناسی ارشد نیاز دارند. با داشتن مدارک عالی بیشتر، فرصت‌های شغلی بیشتری برای آن‌ها وجود دارد.

-    فرصت‌های شغلی

فارغ‌الان ی در حوزه‌های گسترده‌ای نظیر موارد زیر می‌توانند به فعالیت بپردازند:
وکالت خصوصی
طرح‌های پارلمانی
خدمات عمومی
شرکت‌های عمومی
تدریس در
سازمان دادگستری
تحقیق و پژوهش
اصلاحات ی
دولت محلی
شرکت‌های خصوصی
شرکت‌های دولتی
ضابط دادگستری ( کارگزار ی )
برخی از افراد علاقه‌مند به به عنوان وکیل آموزش و دوره نمی‌بینند. فرصت‌های کاری برای این دسته از افراد شامل کارگزار ی، گزارشگر دادگاه، کارمند اداره ثبت دادگاه یا منشی ی می‌شود.
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● شرایط تحصیل در مقطع دکترا در کشور کانادا چگونه است؟● شرایط تحصیل در رشته‌های مهندسی در کشور نیوزیلند چگونه است؟● شرایط تحصیل در مقطع دکترا در استرالیا چگونه است؟● هر آنچه درباره‌ی تحصیل در آمریکا باید بدانیم؟● شرایط اخذ بورسیه‌ی تحصیلی در انگلستان چگونه است؟● شرایط تحصیل در رشته‌ی داروسازی در کانادا چگونه است؟● شرایط خوابگاه‌های دانشجویی در کانادا چگونه است؟● برترین دانشگاه‌های جهان برای تحصیل در رشته‌ی محیط زیست کدامند؟● انواع ویزاهای تحصیلی و آموزشی کشور استرالیا کدامند؟● شرایط تحصیل رایگان درکشور نیوزیلند چیست؟جدیدترین مطالب● ارزیابی مدارک تحصیلی و کاری دندانپزشکی در استرالیا● چگونه برای آزمون زبان تافل TOEFL آماده شویم؟● انواع ویزاهای دیداری استرالیا کدامند؟● زبان، فرهنگ و آداب و رسوم مردم کانادا چگونه است؟● آزمون زبان OET برای مهاجرت پزشکان● عوامل موثر بر موفقیت در زندگی چیست؟● دوران بلوغ چگونه بر افت تحصیلی دانش‌آموزان تأثیرگذار است؟● شرایط کار دانشجویی در کشور نیوزیلند چگونه است؟● آزمون زبان PTE چیست؟● انگیزه‌نامه‌ی تحصیلی یا SOP چیست؟● عوامل موفقیت در کار تیمی چیست؟● ساختار آزمون آیلتس چگونه است؟● با خودمان مهربان باشیم● بی‌حوصلگی و روش‌های غلبه بر آن● آموزش مهارت‌های دوست‌یابی به کودکان پیش از دبستان● تقویت مهارت speaking در آزمون IELTS● اثرات اپیدمی کرونا بر سلامت روان ● تأثیر فضای مجازی بر سلامت روان● روش‌های تقویت حافظه و جلوگیری از فراموشی● جاذبه‌های گردشگری کشور مالزی