آیا تحصیل در انگلستان بدون مدرک زبان امکان‌پذیر است؟

این کشور به دلیل قدمت بسیار در امر آموزش دارای دانشگاه‌های برتر بسیاری در سطح بین‌المللی است به همین دلیل انگلستان از دیرباز از جمله مقاصد پرطرفدار تحصیلی جهت مهاجرت دانشجویان بین‌المللی بوده است.
این کشور به دلیل قدمت بسیار در امر آموزش دارای دانشگاه‌های برتر بسیاری در سطح بین‌المللی است به همین دلیل انگلستان از دیرباز از جمله مقاصد پرطرفدار تحصیلی جهت مهاجرت دانشجویان بین‌المللی بوده است.
مجله موفقیت ایلیاد - نام نیمه‌ی جنوبی جزیره‌ی بریتانیاست و همواره یکی از برترین کشورهای دنیا جهت ادامه بوده است. این کشور به دلیل قدمت بسیار در امر آموزش دارای ‌های برتر بسیاری در سطح بین‌المللی است به همین دلیل از دیرباز از جمله مقاصد پرطرفدار ی جهت مهاجرت دانشجویان بین‌المللی بوده است. دانشجویان حین در ‌های این کشور از امکان دریافت بورسیه‌ی ی برخوردارند. همچنین کشور برای فارغ‌اللان از امکان اقامت در این کشور را فراهم می‌کند. مسئله‌ی مهم دیگر در ادامه‌ی بحث در کشور مسئله‌ی هزینه‌های و زندگی در این کشور است. هزینه‌های زندگی و در این کشور تا حد زیادی نسبت به آمریکا مقرون به صرفه‌تر است. بنابراین به جرات می‌توان گفت در ‌های این کشور می‌تواند به طور کلی مسیر زندگی دانشجویان را تغییر دهد.

-    اهمیت مدرک جهت در ‌های

یکی از شرایط مهم جهت اخذ پذیرش از ‌های این کشور ارائه‌ی مدرک انگلیسی معتبر است. بنابراین برای متقاضیانی که از مدرک معتبر برخوردارند شانس بیشتری جهت اخذ پذیرش ی وجود دارد، حتی ارائه‌ی مدارک علمی مهمی نظیر GMAT، GRE، IELTS TOEFL، SAT برای ‌هایی که شرط ارائه‌ی مدرک ندارند به عنوان یک امتیاز عالی در نظر گرفته می‌شود. بنابراین وجود و ارائه‌ی این مدارک جهت اخذ پذیرش ی از ‌های این کشور تاثیرگذار است.

-    شرایط اخذ ویزای ی بدون مدرک

دریافت ویزای ی این کشور براساس یک سیستم امتیاز بندی محاسبه می‌شود و متقاضی باید بتواند بالاترین امتیاز را جهت اخذ ویزای ی این کشور به دست آورد. امتیازها بر این اساس است:
ـ ارائه‌ی نامه پذیرش از ۲۰ امتیاز: این امتیاز براساس مدارک ارائه شده توسط متقاضی به تعیین می‌شود. این مدارک شامل مدارک ی دانشجو به همراه ریز نمرات، انگیزه‌نامه یا SOP، توصیه نامه‌های اساتید و ... می‌شود و در صورت اخذ پذیرش ۲۰ امتیاز برای دانشجوی متقاضی ویزای ی در نظر گرفته می‌شود.
ـ گواهی تمکن مالی ۱۰ امتیاز: ارائه‌ی گواهی تمکن مالی توسط تیم متقاضی برای متقاضیان زیر ۱۷ سال و یا خود متقاضی برای افراد بالای ۱۷ سال به صورتی که مبلغی در حدود ۱۲۰۰ پوند را در مدت زمان ۹ ماه در حساب متقاضی نشان دهد.
ـ ارائه‌ی مدرک مهارت انگلیسی آیلتس ۱۰ امتیاز: برخورداری از مدرک انگلیسی برای متقاضیان جهت اخذ ویزای ی ۱۰ امتیاز در پی دارد. متقاضیان زیر ۱۷ سال نیازمند ارائه‌ی مدرک نیستند. برای متقاضیانی که فاقد مدرک هستند ارائه‌ی رسید ثبت‌نام در دوره‌های آمادگی الزامی است. متقاضیان زیر ۱۷ سال که به قصد در کالج‌های این کشور به مهاجرت می‌کنند و فاقد مدرک هستند این امکان را دارند که با اخذ ویزایchild tier4 visa به درکالج‌های این کشور بپردازند. برای دریافت این ویزا نیازی به ارائه‌ی مدارک نیست و تنها آشنایی با انگلیسی کفایت می‌کند. اما به طور کلی متقاضیانی که قصد ادامه در این کشور را دارند اما فاقد مدرک هستند باید به طرق دیگر مهارت ی خود را به اثبات برسانند و یا از قوانین خاص ‌ها جهت اخذ پذیرش تبعیت کنند.

-    شرایط پذیرش مشروط ‌های بدون مدرک

برای متقاضیانی که قصد ادامه در ‌های این کشور را دارند اما فاقد نمره‌ی لازم جهت در رشته‌ی مورد نظر هستند شرایطی مشروط در نظر گرفته شده است. برای مثال اگر جهت در در رشته‌ای خاص به نمره‌ی آیلتس ۵/۶ نیاز است به متقاضی با نمره‌ی آیلتس ۵ پذیرش ی در این رشته داده می‌شود مشروط بر اینکه در دوره‌های شرکت کند. سپس می‌تواند با کسب نمره و مهارت لازم و مورد نظر ، در آن را شروع کند.

-     در مقطع کارشناسی بدون مدرک

طول مدت زمان در مقطع لیسانس در این کشور در حدود ۳ تا ۴ سال است. متقاضی در مقطع کارشناسی نیازمند ارائه‌ی مدرک دیپلم دبیرستان و مدرک مهارت آیلتس ۶ می باشد. برای متقاضیان فاقد مدرک شرکت در دوره‌های Pre sessional جهت رساندن نمره‌ی آیلتس خود و شروع در ‌های این کشور پیشنهاد می‌شود. هزینه‌ی برای مقطع لیسانس در ‌های این کشور چیزی در حدود ۱۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ پوند در سال می‌باشد.

-     در مقطع کارشناسی ارشد بدون مدرک

مدت زمان در این مقطع یکسال است و متقاضیان در این دوره پس از اتمام دوره‌ی ی کارشناسی می‌توانند جهت ادامه‌ی در این مقطع ثبت نام کنند. متقاضیان جهت ثبت‌نام در این مقطع نیازمند ارائه‌ی مدرک دوره‌ی کارشناسی و مدرک مهارت انگلیسی آیلتس با نمره‌ی ۵/۶ هستند و در صورتی که متقاضی فاقد مدرک جهت ارائه به باشد می‌تواند با شرکت در دوره‌های Pre master و اخذ نمره و مهارت لازم در انگلیسی به ادامه در و رشته‌ی مورد نظر خود بپردازد. هزینه‌ی در مقطع کارشناسی ارشد سالانه چیزی در حدود ۶۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ پوند می‌باشد.

-     در مقطع دکترا در بدون مدرک

دانشجویان متقاضی در مقطع دکترا در ‌های این کشور نیازمند ارائه‌ی مدرک مهارت آیلتس با نمره‌ی ۵/۶ می‌باشند. همچنین دانشجویان متقاضی باید رزومه‌ی علمی ی خود را برای یک استاد راهنما و سوپروایزر در ارسال کنند و پس از تایید رزومه دانشجو براساس شرایطی پذیرش دانشجو در مقطع دکترا صورت می‌گیرد. دانشجویان مقطع دکترا طبق قوانین این کشور امکان کار دانشجویی به مدت ۳۰ ساعت در هفته نیز دارند. دانشجویان فاقد مدرک که قصد ادامه در مقطع دکترا در ‌های این کشور را دارند باید در کورس‌های آمادگی انگلیسی Pre phd شرکت کنند که ‌ها جهت ورود به دوره‌ی دکترا برگزار می‌کند.
برخی از ‌های معتبر کشور امکان بدون مدرک را برای دانشجویان خارجی فراهم کرده‌اند. جهت در این ‌ها فرد متقاضی باید در درس انگلیسی سال دوازدهم این کشور حداقل نمره ۷۰ درصد را کسب کند.

در ادامه به معرفی برخی از این ‌ها می‌پردازیم:

ـ بدون مدرک در بولتون

برای افرادی که فاقد مدرک آیلتس هستند این یک فوق‌العاده است. در این دوره‌های گسترده و متنوعی ارائه می‌شود که شامل تمام دوره‌های تمام وقت، نیمه وقت و حتی دوره‌های دیپلم می‌شود.

ـ در بریستول

این از ‌های ممتاز این کشور به شمار می‌رود که به لحاظ سطح آموزش و اساتید با کیفیت از مناسب‌ترین ‌ها برای دانشجویان خارجی محسوب می‌شود. در این برای مقاطع لیسانس و فوق لیسانس در رشته‌هایی نظیر حقوق تجارت و علوم طبیعی امکان ادامه وجود دارد. برای ورود به این باید کلاس دوازدهم در یک موسسه معتبر گذرانده شود و امتیاز حداقل ۷۵ درصد است.

ـ در رابرت گوردون بدون مدرک

از دیگر موسسات آموزش عالی جهت ادامه در کشور رابرت گوردون است با دوره‌های آموزشی گسترده و اساتید مجرب. در این در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس دوره‌های مدیریت تجارت، سلامت، طراحی و تکنولوژی ارائه می‌شود. جهت ثبت نام در این داشتن مدرک دیپلم و یا گواهی معادل از موسسه معتبر به همراه نمره‌ی حداقل ۶۰ درصد لازم است.

-    مزایای در کشور

همانگونه که پیش‌تر عنوان شد در به معنای در یک موسسه معتبر جهانی است. از جمله ‌های آکسفورد وکمبریج که هر دو به جهت اعتبار ی نمره ۱۰۰ درصد را کسب کرده اند. از اصلی‌ترین مزایای در این کشور مدرک ی شماست که مورد توجه بسیاری از کارفرمایان در سرتاسر جهان خواهد بود. طبق تخمین شورای بریتانیا ۳۸ درصد از برندگان جایزه‌ی نوبل که در خارج از کشور کرده‌اند فعالیت خود را در این کشور انجام داده‌اند. همچنین با توجه به کیفیت عالی و زندگی در این کشور نسبت به سایر کشورهای انگلیسی نظیر آمریکا ارزان‌تر است. شهریه‌ی در این کشور حداقل ۲ تا ۳ هزار پوند ارزان‌تر از ایالت متحده است. ضمن اینکه جهت اخذ ویزای ی نیز در مقایسه با ایالت متحده به هزینه کمتری نیاز است و این مزیت دانشجویان زیادی را به این کشور جذب می‌کند. از مزایای دیگر در این کشور برخورداری از بهداشت و درمان رایگان جهت حفظ سلامتی دانشجویان است. در حالی که بیش از ۶ ماه یا بیشتر به در انگلیس بپردازید می‌توانید به صورت رایگان از مراقبت‌های بهداشتی این کشور برخوردار شوید. ویزای ی به شما امکان ۲۰ ساعت کار دانشجویی پاره وقت در طول هفته را می‌دهد، به این ترتیب که شما می‌توانید حداقل ۱۱۸ پوند در هفته درآمد داشته باشید. همچنین می‌توانید از طریق شرکت‌های مشهور بین‌المللی مستقر در نظیر Rolls Roycs، BBC، Burberry به کارآموزی بپردازید و پس از اتمام دوران صاحب یک رزومه‌ی بسیار عالی باشید. نکته‌ی جالب توجه میزان رضایت دانشجویی از در ‌های این کشور است که به عنوان اصلی‌ترین مزیت در این کشور می‌توان در نظر گرفت. بیش از نود درصد از ۳۲/۲ میلیون دانشجویی که در به مشغول‌اند از تجربه خود راضی‌اند که این آماری بسیار فوق‌العاده است.!
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● شرایط خوابگاه‌های دانشجویی در کانادا چگونه است؟● برترین دانشگاه‌های جهان برای تحصیل در رشته‌ی محیط زیست کدامند؟● انواع ویزاهای تحصیلی و آموزشی کشور استرالیا کدامند؟● شرایط تحصیل رایگان درکشور نیوزیلند چیست؟● شرایط تحصیل در رشته‌ی معماری در کشور استرالیا● شرایط خوابگاه‌های دانشجویی در استرالیا چگونه است؟● شرایط تحصیل در رشته‌ی دامپزشکی در کشور کانادا● دانشگاه‌های برتر در رشته‌ی نوروساینس در کانادا کدامند؟● محدودیت‌های سنی جهت اخذ پذیرش تحصیلی از کشورهای مختلف چگونه است؟● ارزیابی و معادل‌سازی مدرک تحصیلی در استرالیاجدیدترین مطالب● انواع ویزاهای دیداری استرالیا کدامند؟● زبان، فرهنگ و آداب و رسوم مردم کانادا چگونه است؟● آزمون زبان OET برای مهاجرت پزشکان● عوامل موثر بر موفقیت در زندگی چیست؟● دوران بلوغ چگونه بر افت تحصیلی دانش‌آموزان تأثیرگذار است؟● شرایط کار دانشجویی در کشور نیوزیلند چگونه است؟● آزمون زبان PTE چیست؟● انگیزه‌نامه‌ی تحصیلی یا SOP چیست؟● عوامل موفقیت در کار تیمی چیست؟● ساختار آزمون آیلتس چگونه است؟● با خودمان مهربان باشیم● بی‌حوصلگی و روش‌های غلبه بر آن● آموزش مهارت‌های دوست‌یابی به کودکان پیش از دبستان● تقویت مهارت speaking در آزمون IELTS● اثرات اپیدمی کرونا بر سلامت روان ● تأثیر فضای مجازی بر سلامت روان● روش‌های تقویت حافظه و جلوگیری از فراموشی● جاذبه‌های گردشگری کشور مالزی● شرایط کار و تحصیل پرستاران در خارج از کشور● چگونه مودبانه درخواست کمک کنیم؟