شرایط تحصیل در رشته‌ی معماری در کشور استرالیا

دوره‌هایی که در دانشگاه‌های معماری این کشور تدریس می‌شوند ترکیبی است از علم و هنر که دانشجویان را بسیار مبتکر بار می‌آورد. خروجی‌های دانشگاه‌های معماری استرالیا از بهترین معماران در سراسر دنیا خواهند بود.
دوره‌هایی که در دانشگاه‌های معماری این کشور تدریس می‌شوند ترکیبی است از علم و هنر که دانشجویان را بسیار مبتکر بار می‌آورد. خروجی‌های دانشگاه‌های معماری استرالیا از بهترین معماران در سراسر دنیا خواهند بود.
مجله موفقیت ایلیاد - از رشته‌های پرطرفدار در بین دانشجویان علاقه‌مند به تحصیل در است. این رشته تلفیقی است مندانه از علم و که با اهداف زیبایی‌شناختی و عملکردی به بهره‌گیری خلاقانه از فضا، نور و مصالح می‌پردازد. این رشته عملکرد حرفه‌ای دوام و زیبایی‌شناسی را با استفاده از مواد، فن‌آوری و عناصر مختلف طراحی در نظر می‌گیرد. امکان تحصیل در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا به زبان انگلیسی در کشور در رشته‌ی برای علاقه‌مندان به این رشته فراهم است و این یکی از مزایای بزرگ تحصیل در این کشور است. شهرهای مدرن و دانشجویی، فضای بین‌المللی و امکانات پیشرفته‌ی ‌ها، درکنار سیستم آموزشی با کیفیت از دیگر علل جذب دانشجویان به کشور است.
 
اخذ پذیرش از ‌های این کشور مشروط به برخورداری از شرایطی است که لازم است توسط متقاضیان فراهم شود. از مهمترین شرایط جهت اخذ پذیرش تحصیلی برخورداری از مدرک زبان آیلتس یا تافل است که برای هر با شرایط متفاوت و خاص خود نمره‌ای برای دانشجویان لحاظ می‌شود. نمرات و سوابق تحصیلی خوب و تمکن مالی جهت پرداخت از دیگر شرایط مورد نیاز جهت دریافت نامه پذیرش از مورد نظر است. ‌های از محبوب‌ترین و شناخته شده‌ترین ‌های جهان به شمار می‌روند. دوره‌هایی که در ‌های این کشور تدریس می‌شوند ترکیبی است از علم و که دانشجویان را بسیار مبتکر بار می‌آورد. خروجی‌های ‌های از بهترین معماران در سراسر دنیا خواهند بود.

معرفی تعدادی از بهترین ‌های درکشور

اولین در ست که در حال حاضر رشته‌ی را در دو دانشکده‌ی محیط زیست و نقشه‌کشی ارائه می‌دهد. رشته‌ی کارشناسی در غالب رشته‌ی عمومی کارشناسی محیط زیست در دانشکده‌ی محیط زیست ارائه می‌شود. طول مدت زمان تحصیل در این رشته ۳ سال است که سال اول به صورت عمومی و در سال‌های دیگر با یکی از تخصص‌های ، نقشه کشی، منظر، عمران، ساخت، علوم محیط زیست و .. تخصصی می‌شود. از شرایط تحصیل در این رشته مدرک زبان با نمره‌ی آیلتس ۶/۵ است و ‌ی سالانه جهت تحصیل در این رشته ۳۰۰۰۰ دلار می‌باشد. رشته‌های مقطع کارشناسی ارشد در این در دانشکده‌ی نقشه‌کشی ارائه می‌شود و این رشته‌ها شامل ‌، منظر‌، نقشه کشی و طراحی فضای شهری می‌باشد. آنچه در پذیرش کارشناسی ارشد تعیین‌کننده است ارائه‌ی کارهای عملی شما یا به عبارتی portfolio است. این کارها باید در غالبی که از شما می‌خواهد تهیه و برای آن‌ها فرستاده شود. بنابراین تنها پایه‌ی آکادمیک قوی منجر به اخذ پذیرش نمی‌شود. آیلتس مورد نیاز برای این مقطع نیز ۶/۵ می‌باشد. رشته‌های در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در این به صورت تحقیقات ارائه می‌شود.

رشته‌ی در در دانشکده‌ی و نقشه‌کشی ارائه می‌شود و هم اکنون این رشته در کلیه مقاطع در این ارائه می‌شود. مقطع کارشناسی در این دانشکده ۳ ساله و با ‌ای در حدود ۳۲۰۰۰ دلار ارائه می‌شود و به مدرک زبان آیلتس با نمره‌ی ۷ نیاز است. رشته‌های ارائه شده در مقطع کارشناسی ارشد در این شامل:
ـ با طول مدت تحصیل دو سال و ‌ی سالانه ۳۲۰۰۰ دلار در سال
ـ و طراحی فضای شهری دو سال و ‌ی سالانه ۳۲۰۰۰ دلار در سال
ـ طراحی فضای شهری ۱/۵ سال با ‌ی ۲۶۰۰۰ دلار در سال است.
آیلتس ورودی به رشته‌های مقطع کارشناسی ارشد نیز ۷ است و در نیز ارائه portfolio یا همان کارهای عملی دانشجو جهت اخذ پذیرش از اهمیت بسیاری برخوردار است. رشته‌ی در مقطع ارشد و دکترا به صورت تحقیقاتی ارائه می‌شود. در این مقطع دانشجویان می‌توانند موضوعات تحقیقاتی مورد علاقه‌ی خود را ارائه دهند و هم اینکه می‌توانند به پروژه‌هایی که خود در حال تحقیق بر روی آنان است بپیوندند.

کوئینزلند

دانشکده‌ی و نقشه‌کشی به صورت مستقل در کوئینزلند وجود ندارد و رشته‌های در این در دانشکده‌ی مهندسی و دپارتمان ارائه می‌شود. تحصیل در مقطع کارشناسی در این ۳ ساله با ۳۰۰۰۰ دلار در سال است و به مدرک زبان آیلتس با نمره‌ی ۶/۵ نیاز است. رشته‌های کارشناسی ارشد در کوئینزلند ۲ ساله هستند و ‌ی سالانه تحصیل در این رشته‌ها ۳۰۰۰۰ دلار در سال می‌باشد و به مدرک زبان آیلتس با نمره‌ی ۷ نیازمند است. در اخذ پذیرش برای این نیز ارائه‌ی کارهای علمی از اهمیت بسیاری برخوردار است و تنها پایه‌ی آکادمیک قوی نمی‌تواند منجر به اخذ پذیرش از این شود. دکترای تحقیقاتی در این نیز ۳ ساله است و و شرایط ورودی آن مانند رشته‌های مقطع کارشناسی ارشد می‌باشد.

وسترن

رشته‌ی در دانشکده و نقشه‌کشی وسترن نیز ارائه می‌شود. مقطع کارشناسی برای این رشته در سه رشته‌ی ، منظر و طراحی و دیزاین ارائه می‌شود که هر سه رشته ۳ ساله هستند. نمره‌ی آیلتس مورد نیاز جهت اخذ پذیرش از این ۶/۵ و ‌ی سالانه هر سه رشته حدود ۲۷۰۰۰ دلار در سال است. ارشد ، ارشد طراحی و ارشد تحقیقاتی سه گرایش مقطع کارشناسی ارشد این هستند که طول مدت تحصیل در این رشته‌ها دو سال است. آیلتس ورودی آن‌ها ۷ است و ‌ی سالانه جهت تحصیل در این مقطع ۲۶۰۰۰ دلار برآورد می‌شود. جهت پذیرش از این در مقطع کارشناسی ارشد ارائه‌ی کارهای عملی اهمیت بسیاری دارد و تنها برخورداری از پایه‌ی آکادمیک قوی جهت اخذ پذیرش کفایت نمی‌کند. شرایط ورودی و جهت تحصیل در مقطع دکترای این مشابه مقطع کارشناسی ارشد است. دوره‌ی دکترای در این ۳ ساله است که بخشی از این رشته تحصیلی است و دوره‌ی دکترای تحقیقاتی نیز در این ۴ سال به طول می‌انجامد.

نیو‌ساث ولز

رشته‌ی در دانشکده و نقشه‌کشی نیوساث ولز در کلیه مقاطع تحصیلی و تحقیقاتی ارائه می‌شود. رشته‌های در دانشکده‌ی و دانشکده‌ی محیط زیست ارائه می‌شوند. مقطع کارشناسی این رشته شامل:
ـ کارشناسی در نیو ساث ولز به مدت ۳ سال
ـ کارشناسی ـ کارشناسی دابل کارشناسی به مدت ۶ سال
ـ کارشناسی ۵/۵ ساله، این رشته در واقع یک کارشناسی ارشد پیوسته است و مختص دانشجویان تازه وارد نمی‌باشد.
آیلتس ورودی رشته‌های کارشناسی برای این ۶/۵ و ‌ی پرداختی حدود ۳۱۰۰۰ دلار در سال تخمین زده می‌شود. تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در دو گرایش ارشد دو ساله و ارشد طراحی فضای شهری ۱/۵ ساله ارائه می‌شود و آیلتس ورودی رشته‌های کارشناسی ارشد این ۷ است. در این نیز همچون ‌های دیگر ارائه پورتفولیو جهت اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد از اهمیت زیادی برخوردار است. سالانه برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در نیو ساث ولز ۳۱۰۰۰ دلار در سال است. دوره‌های تحقیقاتی و نقشه‌کشی در این شامل: ارشد تحقیقاتی و ارشد تحقیقاتی منظر که دوره‌هایی دو ساله هستند و دوره‌ی دکترا که در این ۳ سال به طول می‌انجامد.

موناش

دپارتمان دانشکده‌ی و نقشه‌کشی موناش در دانشکده ارائه می‌شود. دوره‌های تحصیل در مقطع کارشناسی این شامل:
ـ کارشناسی ۳ ساله
ـ کارشناسی در موناش ـ کارشناسی مهندسی دابل کارشناسی ۵ ساله
آیلتس ورودی به این رشته‌ها ۶/۵ و ‌ جهت تحصیل در این رشته‌ها سالانه ۳۱۰۰۰ دلار در سال می‌باشد. دوره‌ی کارشناسی ارشد در این دوره‌ای دو ساله است و ارائه‌ی کارهای عملی متقاضی در غالبی که از شما درخواست می‌کند در اخذ پذیرش تحصیلی از این مهم است. آیلتس مورد نیاز برای مقطع کارشناسی ارشد ۷ و ‌ی سالانه این ۳۱۰۰۰ دلار برآورد می‌شود. دوره‌ی دکترای در این ۴ ساله است و رشته‌های تحقیقاتی تنها در غالب دکترا در این ارائه می‌شود.

کانبرا

دانشکده‌ی و نقشه‌کشی به صورت مجزا در کانبرا وجود ندارد و رشته‌های در دانشکده‌ی و دپارتمان ارائه می‌شود. آیلتس ورودی برای مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ۶/۵ می‌باشد و جهت تحصیل در رشته‌ی این ۲۵۰۰۰ دلار در سال می‌باشد. ارائه‌ی پورتفولیو جهت اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد از اهمیت زیادی برخوردار است و برای این نیز تنها پایه‌ی آکادمیک قوی جهت اخد پذیرش کافی نیست.
رشته‌های تحصیلی در این شامل:

ـ کارشناسی در کانبرا ۳ ساله
ـ کارشناسی ارشد ۲ ساله
ـ ارشد ـ ارشد طراحی دیجیتال ۲/۵ ساله
ـ کارشناسی ارشد تحقیقاتی ۲ ساله

منظر

ـ کارشناسی منظر ۳ ساله
ـ کارشناسی ارشد منظر ۲ ساله
ـ ارشد منظر ـ ارشد طراحی دیجیتال ۲/۵
ـ کارشناسی ارشد تحقیقاتی ۲ ساله
که علاوه بر رشته‌های عنوان شده تعدادی دیپلما و گواهینامه نیز در این بخش وجود دارد.

داخلی

ـ کارشناسی طراحی داخلی ۳ ساله
ـ کارشناسی داخلی ۳ ساله
ـ ارشد داخلی ۲ ساله

تاسمانیا

دانشکده‌ی و نقشه‌کشی تاسمانیا دارای رشته‌ی در مقاطع مختلف است در مقطع کارشناسی رشته‌ی عمومی کارشناسی محیط زیست وجود دارد که با چهار گرایش ارائه می‌شود:
ـ در تاسمانیا
ـ منظر
ـ طراحی داخلی
ـ طراحی لوازم منزل
دوره‌های کارشناسی ۳ ساله هستند و ‌ی این بسیار مناسب و در حدود ۱۸۰۰۰ دلار در سال می‌باشد. آیلتس ورودی برای این رشته در مقطع کارشناسی آیلتس ۶ می‌باشد. کارشناسی ارشد تاسمانیا دوره‌ای دو ساله است با ‌ای در حدود ۱۷۰۰۰ دلار در سال و آیلتس ورودی ۶/۵. ارائه‌ی کارهای عملی مورد درخواست جهت اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد از پایه‌ی قوی آکادمیک در این نیز از اهمیت بیشتری برخوردار است. لازم به ذکر است که دوره‌های تحقیقاتی در این عموماً در غالب دکترا ارائه می‌شوند.
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● شرایط خوابگاه‌های دانشجویی در کانادا چگونه است؟● برترین دانشگاه‌های جهان برای تحصیل در رشته‌ی محیط زیست کدامند؟● انواع ویزاهای تحصیلی و آموزشی کشور استرالیا کدامند؟● شرایط تحصیل رایگان درکشور نیوزیلند چیست؟● شرایط خوابگاه‌های دانشجویی در استرالیا چگونه است؟● شرایط تحصیل در رشته‌ی دامپزشکی در کشور کانادا● دانشگاه‌های برتر در رشته‌ی نوروساینس در کانادا کدامند؟● آیا تحصیل در انگلستان بدون مدرک زبان امکان‌پذیر است؟● محدودیت‌های سنی جهت اخذ پذیرش تحصیلی از کشورهای مختلف چگونه است؟● ارزیابی و معادل‌سازی مدرک تحصیلی در استرالیاجدیدترین مطالب● انواع ویزاهای دیداری استرالیا کدامند؟● زبان، فرهنگ و آداب و رسوم مردم کانادا چگونه است؟● آزمون زبان OET برای مهاجرت پزشکان● عوامل موثر بر موفقیت در زندگی چیست؟● دوران بلوغ چگونه بر افت تحصیلی دانش‌آموزان تأثیرگذار است؟● شرایط کار دانشجویی در کشور نیوزیلند چگونه است؟● آزمون زبان PTE چیست؟● انگیزه‌نامه‌ی تحصیلی یا SOP چیست؟● عوامل موفقیت در کار تیمی چیست؟● ساختار آزمون آیلتس چگونه است؟● با خودمان مهربان باشیم● بی‌حوصلگی و روش‌های غلبه بر آن● آموزش مهارت‌های دوست‌یابی به کودکان پیش از دبستان● تقویت مهارت speaking در آزمون IELTS● اثرات اپیدمی کرونا بر سلامت روان ● تأثیر فضای مجازی بر سلامت روان● روش‌های تقویت حافظه و جلوگیری از فراموشی● جاذبه‌های گردشگری کشور مالزی● شرایط کار و تحصیل پرستاران در خارج از کشور● چگونه مودبانه درخواست کمک کنیم؟