شرایط تحصیل رایگان درکشور نیوزیلند چیست؟

دولت نیوزیلند و برخی از دانشگاه‌های این کشور شرایط تحصیل رایگان را برای دانشجویان بین‌المللی که علاقه‌مند به تحصیل در دانشگاه‌های این کشور هستند فراهم کرده‌اند. این امکان محبوبیت دانشگاه‌های این کشور را دو چندان کرده است.
دولت نیوزیلند و برخی از دانشگاه‌های این کشور شرایط تحصیل رایگان را برای دانشجویان بین‌المللی که علاقه‌مند به تحصیل در دانشگاه‌های این کشور هستند فراهم کرده‌اند. این امکان محبوبیت دانشگاه‌های این کشور را دو چندان کرده است.
مجله موفقیت ایلیاد - کشور به دلیل برخورداری از کیفیت و استانداردهای بالای ی یکی از بهترین مقاصد ی است که هر ساله توجه متقاضیان بین‌المللی بسیاری را به خود جلب می‌کند. دولت و برخی از ‌های این کشور شرایط را برای دانشجویان بین‌المللی که علاقه‌مند به در ‌های این کشور هستند فراهم کرده‌اند. این امکان محبوبیت ‌های این کشور را دو چندان کرده است.

واقع در جنوب غربی اقیانوس آرام و متشکل از دو جزیره‌ی بزرگ و تعدادی جزیره‌ی کوچک است. شهر ولینگتون پایتخت با جمعیتی بالغ بر ۳۸۶۰۰۰ نفر سومین شهر پر جمعیت این کشور است. اوکلند و کرایست چرچ پر جمعیت‌ترین شهرهای این کشور قبل از ولینگتون هستند. زبان رایج در این کشور انگلیسی و مائوری است و واحد پول آن دلار است که ارزشی برابر با ۰/۶۶ دلار آمریکا دارد. کشوری کوهستانی با آب و هوایی معتدل و مرطوب که در نواحی جنوبی آب و هوا سردتر می‌شود. گرایش دینی اکثریت مردم این کشور مسیحیت است اما دین در این کشور آزاد است و شهروندان این اختیار را دارند که هر و آئینی را انتخاب کنند. طبق آمار اعلام شده ۹۹ درصد جمعیت باسواد هستند و این نشان‌دهنده‌ی اهمیت ات در این کشور است. نام ‌های با اعتبار بالای جهانی در بین ‌های برتر دنیا به چشم می‌خورد و این مسئله بیانگر اهمیت بالای بخش آموزش و ات نزد دولت این کشور می‌باشد.

-    مزایای در کشور

در زلاندنو یا به دلیل بالا بودن سطح رفاه اجتماعی و رعایت حقوق شهروندی از بدترین کشورهای جهان به شمار می‌رود. نرخ بیکاری پایین در این کشور شرایط شغلی خوبی را جهت اشتغال فارغ الان ‌های این کشور فراهم کرده است. از مهمترین مزایای در کشور وجود های ی عالی و کمک هزینه‌های دانشجویی است که شرایط را برای دانشجویان فراهم می‌کند. از دیگر مزایای در کشور امکان کار دانشجویی هم زمان با در ‌های این کشور می‌باشد و طبق قوانین مصوب این کشور دانشجویان مقطع کارشناسی اجازه‌ی ۲۰ ساعت کار در هفته و دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا به ترتیب ۲۰ الی ۳۰ ساعت اجازه‌ی کار در هفته را خواهند داشت. پس از فارغ‌الی از ‌های این کشور می‌توان با اشتغال در بخش مورد نظر موفق به اخذ ویزای کار و بعد از چند سال اقامت دائم این کشور شد.

-    شرایط در کشور

همانطور که عنوان شد دولت با تسهیل روند برای دانشجویان بین‌المللی شرایط لازم جهت کم‌هزینه و رایگان را فراهم می‌کند. شرایط در این کشور برای دانش‌آموزان و دانشجویان دارای تابعیت و شهروندی امکان‌پذیر است اما دانشجویان خارجی جهت در این کشور باید شهریه پردخت کنند. بنابراین تنها روش برای دانشجویان خارجی و بین‌المللی دریافت ‌های ی و کمک هزینه‌های دانشجویی می باشد.
‌های اعطایی در این کشور از تنوع بالایی برخوردار است و شامل دانشجویان آسیایی، آمریکای لاتین، برخی کشورهای اقیانوس آرام و کشورهای مشترک المنافع می‌شود. ‌ها هزینه‌های دانشجویان را در بخش‌هایی اعم از هزینه‌ی کامل ، هزینه‌ی زندگی، هزینه‌ی تحقیق و پایان نامه، بیمه‌ی درمانی و هزینه‌ی سفر را تأمین می‌کند.

-    معرفی ‌های کم هزینه و رایگان

کانتربوری از ارزان‌ترین ‌های برای دانشجویان بین‌المللی است. این به ارائه‌ی تعداد زیادی از دوره‌های مقرون به صرفه برای دانشجویان بین‌المللی می‌پردازد. کانتربوری طیف گسترده‌ای از ‌های ی را برای دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد که این دوره‌ها شامل دوره‌های پزشکی، دوره‌های مهندسی، علوم طبیعی، علوم انسانی و مدیریت امور بازرگانی می‌شود.
ماسی از دیگر ‌های است که یکی دیگر از ‌های ارزان این کشور به شمار می‌رود. این بزرگترین در است و تعداد زیادی از ‌های ی را در اختیار دانشجویان بین‌المللی قرار می‌دهد. دوره‌های ارائه شده در ماسی شامل مهندسی، پزشکی، علوم اجتماعی و دوره‌های کسب و کار می‌شود.
لینکلن واقع در شهر لینکلن یکی دیگر از ارزان‌ترین ‌های برای دانشجویان بین‌المللی می‌باشد که دوره‌های مختلف ی را برای دانشجویان سراسر جهان ارائه می‌دهد که این دوره‌ها شامل مهندسی، دوره‌های پزشکی، علوم طبیعی، دوره‌های کسب وکار و علوم اجتماعی می‌شود.
از دیگر ‌های ارزان جهت در کشور کالج laidlaw است که در سال ۱۹۲۲ به عنوان یک دولتی تأسیس شد. این برای کتاب مقدسش، دوره‌های باستانی و تاریخی مختلف مشهور است. کالج laidlaw در هندرسون واقع است و دوره‌های مقرون به صرفه‌ای که برای دانشجویان بین‌المللی ارائه می‌دهد شامل مطالعات کتاب مقدس، باستان شناسی، مدیریت، مطالعات الهیات، مطالعات روحانی می‌شود.
اوکلند از بزرگترین ‌های در اوکلند واقع است. دانشکده اوکلند دارای رتبه‌ی معتبر در میان ‌های برتر جهان است. این دوره‌های زیادی را برگزار می‌کند و ‌های ی بسیاری را برای دانشجویان بین‌المللی ارائه می‌دهد. دوره‌های ارائه شده شامل پزشکی، مهندسی، مدیریت امور بازرگانی، مدیریت علوم، حقوق، خدمات انسانی می‌شود.

-    شرایط و مدارک لازم جهت دریافت و در

جهت برخورداری از‌های ی از ‌های این کشور مدارک و شرایط خاصی مورد نیاز است، از جمله مدارک لازم جهت دریافت از ‌های این کشور ارائه‌ی مدرک مهارت زبان انگلیسی آیلتس یا تافل، ارائه‌ی پایان نامه ی علمی تحقیقاتی، ارائه‌ی انگیزه نامه ی، ارائه‌ی مقاله‌های چاپ شده در نشریات بین‌المللی می‌باشد. همچنین از جمله مهمترین شرایط لازم به منظور دریافت ‌های ی:
ـ برخوداری از رزومه‌ی علمی ی قوی
ـ برخورداری از مقاله‌های علمی تحقیقاتی چاپ شده در مجله‌های ISI
ـ برخورداری از مدرک مهارت زبان
ـ برخورداری از نمره‌های درسی بالا
ـ برخورداری از سطح و سواد علمی بالا
است.

-    شرایط غیر رایگان در کشور

طول دوره‌های کارشناسی در کشور ۳ الی ۴ سال، کارشناسی ارشد ۲ سال و دکترا ۳ الی ۶ سال می‌باشد. هزینه‌ی سالانه‌ی در مقطع کارشناسی در ‌های این کشور به صورت میانگین ۳۰۰۰۰ دلار و در مقطع کارشناسی ارشد ۱۰۰۰۰ الی ۱۸۰۰۰ دلار برآورد می‌شود که بسته به نوع رشته و متفاوت است. همچنین دانشجویان جهت اسکان در خوابگاه‌های دانشجویی یا پانسیون‌ها ملزم به پرداخت هزینه هستند. نکته قابل توجه اینکه زندگی در خوابگاه‌های دانشجویی به لحاظ هزینه مقرون به صرفه‌تر است و دانشجویان با انجام کار دانشجویی این امکان را دارند که بخشی از هزینه‌های زندگی را تأمین کنند و این امتیاز بزرگی محسوب می‌شود. به طور میانگین دانشجویان بین‌المللی در سال جهت اسکان، غذا، حمل و نقل، اینترنت و غیره به مبلغی در حدود ۲۰۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ دلار آمریکا نیاز خواهند داشت.

-    معرفی ‌های ی ‌های

ـ ‌ی ی ویکتوریا

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد این در صورت برخورداری از شرایط لازم می‌توانند از ‌هایی که این در اختیار دانشجویان بین‌المللی قرار می‌دهد بهره‌مند شوند. این سالانه در حدود ۱۵۰۰۰ دلار را به عنوان به دانشجویان برتر اعطا می‌کند.

ـ ‌ی ی NZIDRS

‌ی ی این مختص دانشجویان ممتاز مقطع دکتراست. دانشجویان با بهره‌مندی از این می‌توانند به در این بپردازند. این علاوه بر شهریه‌ی هزینه‌ی بیمه دانشجو را نیز تحت پوشش قرار می‌دهد. میزان این سالانه در حدود ۲۵۰۰۰ دلار و تا ۶۰۰ دلار بیمه پزشکی می‌باشد.

ـ ‌ی ی اوکلند

این مختص دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتراست و هزینه‌های شهریه، بیمه‌ی سلامت و هزینه‌های زندگی دانشجو را در کشور متقبل می‌شود. علاوه بر این با اعطای این هزینه‌ی رفت و برگشت به کشور نیز تأمین می‌شود. این از طرف ‌های ی بانک ژاپن برای توسعه‌ی آسیا و شهروندان آسیایی تأمین می‌شود.

ـ ‌ی ی اوتاگو

اوتاگو این را به دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد اعطا می‌کند. میزان این سالانه در حدود ۱۳۰۰۰ دلار است و هزینه‌های دانشجو را تا حدودی تأمین می‌کند.

ـ ‌ی ی کانتربوری

دانشجویان مقطع کارشناسی نیز در صورت برخورداری از شرایط لازم امکان برخورداری از این ‌ها را در این دارند. این هزینه‌ی شهریه، سفر و هزینه‌ی بیمه و هزینه‌ی زندگی دانشجو در این کشور را در بر می‌گیرد. این سالانه در حدود ۱۰۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ دلار را به عنوان به دانشجویان برتر اعطا می‌کند.

-    شرایط کار دانشجویی در کشور

امکان برخورداری از کار نیمه وقت حین به پرداخت هزینه‌های زندگی و فراگیری مهارت ارتباط با افراد جدید و محل و موقعیت کار کمک میکند و روشی عالی برای تقویت مهارت زبان انگلیسی است. ویزای دانشجویی به دانش آموزان تمام وقت اجازه‌ی کار دانشجویی در طول سال ی به مدت ۲۰ ساعت در هفته و در طول تابستان بیش از ۴۰ ساعت در هفته را می‌دهد. دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا امکان انجام کار دانشجویی به مدت ۴۰ ساعت در هفته برای تمام طول سال را دارند. حداقل دستمزد کار دانشجویی در کشور برا هر ساعت کار ۱۶/۵۰ دلار خواهد بود.
ارائه دهنده‌ی آموزشی‌تان می‌تواند به شما جهت پیداکردن کار از طریق خدمات پشتیبانی دانشجویی کمک کند. همچنین این امکان را دارید که از طریق شغل دانشجویی student job کار پیدا کنید که یک سازمان ملی است که کمک می‌کند تا دانش آموزان کار نیمه وقت را در سراسر پیدا کنند.
قوانین مربوط به مشاغل نیمه‌وقت در کشور شامل:
ـ دانشجویان بین‌المللی با ویزای دانشجویی می‌توانند به صورت نیمه وقت تا ۲۰ ساعت در هفته و به صورت تمام وقت در تعطیلات کار کنند.
ـ دانشجویان بین‌المللی مجوز کار آفرینی ندارند و تنها می‌توانند به عنوان یک کارگر برای کارفرما طی یک قرارداد کاری و البته نه به عنوان یک قرارداد مستقل به کار بپردازند.
ـ برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکترا امکان کار تمام وقت در زمان ممکن است فراهم شود.  
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● شرایط خوابگاه‌های دانشجویی در کانادا چگونه است؟● برترین دانشگاه‌های جهان برای تحصیل در رشته‌ی محیط زیست کدامند؟● انواع ویزاهای تحصیلی و آموزشی کشور استرالیا کدامند؟● شرایط تحصیل در رشته‌ی معماری در کشور استرالیا● شرایط خوابگاه‌های دانشجویی در استرالیا چگونه است؟● شرایط تحصیل در رشته‌ی دامپزشکی در کشور کانادا● دانشگاه‌های برتر در رشته‌ی نوروساینس در کانادا کدامند؟● آیا تحصیل در انگلستان بدون مدرک زبان امکان‌پذیر است؟● محدودیت‌های سنی جهت اخذ پذیرش تحصیلی از کشورهای مختلف چگونه است؟● ارزیابی و معادل‌سازی مدرک تحصیلی در استرالیاجدیدترین مطالب● انواع ویزاهای دیداری استرالیا کدامند؟● زبان، فرهنگ و آداب و رسوم مردم کانادا چگونه است؟● آزمون زبان OET برای مهاجرت پزشکان● عوامل موثر بر موفقیت در زندگی چیست؟● دوران بلوغ چگونه بر افت تحصیلی دانش‌آموزان تأثیرگذار است؟● شرایط کار دانشجویی در کشور نیوزیلند چگونه است؟● آزمون زبان PTE چیست؟● انگیزه‌نامه‌ی تحصیلی یا SOP چیست؟● عوامل موفقیت در کار تیمی چیست؟● ساختار آزمون آیلتس چگونه است؟● با خودمان مهربان باشیم● بی‌حوصلگی و روش‌های غلبه بر آن● آموزش مهارت‌های دوست‌یابی به کودکان پیش از دبستان● تقویت مهارت speaking در آزمون IELTS● اثرات اپیدمی کرونا بر سلامت روان ● تأثیر فضای مجازی بر سلامت روان● روش‌های تقویت حافظه و جلوگیری از فراموشی● جاذبه‌های گردشگری کشور مالزی● شرایط کار و تحصیل پرستاران در خارج از کشور● چگونه مودبانه درخواست کمک کنیم؟