انواع ویزاهای تحصیلی و آموزشی کشور استرالیا کدامند؟

برای کشور استرالیا برخورداری و حفظ استانداردهای بهداشتی خود در سطح عالی از اهمیت زیادی برخوردار است، بنابراین لازم است که مطمئن شود متقاضیان تازه وارد به این کشور از شخصیت مناسبی برخوردارند.
برای کشور استرالیا برخورداری و حفظ استانداردهای بهداشتی خود در سطح عالی از اهمیت زیادی برخوردار است، بنابراین لازم است که مطمئن شود متقاضیان تازه وارد به این کشور از شخصیت مناسبی برخوردارند.
مجله موفقیت ایلیاد - معرفی انواع های آموزشی و ی کشور

-    ی دانش‌آموزی ساب‌کلاس ۵۰۰

ی ساب‌کلاس۵۰۰ به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید در یک رشته‌ی واجد شرایط در به بپردازید، همچنین:
ـ به و از به دیگر کشورها هر چند بار که تمایل داشتید سفر کنید.
ـ در حین تا ۴۰ ساعت در هر دو هفته به کار دانشجویی بپردازید.
ـ در صورت برخورداری از شرایط لازم می‌توانید جهت اخذ های مختلف دائم و موقت درخواست دهید.
ی ساب‌کلاس ۵۰۰ یی موقت است که طول مدت آن بستگی به نوع رشته‌ی ی و مدت زمان طول متقاضی دارد که تعیین می‌کند تا چه زمانی می‌توانید در بمانید. برای این این امکان وجود دارد که خانواده‌ی خود را نیز مشمول کنید، بنابراین باید هنگام درخواست اعضای خانواده خود را نیز معرفی کنید حتی اگر آنان قصد سفر به به همراه شما را نداشته باشند، در غیر اینصورت اعضای خانواده جهت پیوستن به شما در واجد شرایط نخواهند بود. از طرفی اعضای خانواده فرد متقاضی نیز باید الزامات سلامت و شخصیت را دارا باشند.

الزامات سلامت و شخصیت:

برای کشور برخورداری و حفظ استانداردهای بهداشتی خود در سطح عالی از اهمیت زیادی برخوردار است، بنابراین لازم است که مطمئن شود متقاضیان تازه وارد به این کشور از شخصیت مناسبی برخوردارند. به همین دلیل دولت معیارهای سلامتی و شخصیتی بخصوصی را برای مهاجریت در نظر گرفته است تا بدین وسیله خطرات مربوط به سلامت و ایمنی عمومی را کنترل کند. این ملزومات به دولت جهت ارائه‌ی خدماتی نظیر تأمین اجتماعی، کمک هزینه‌ها و حقوق بازنشستگی کمک می‌کند و برخورداری شهروندان و ساکنان دائمی یی از تمام خدمات سلامت و اجتماعی را تضمین می‌کند. الزامات شخصیتی مجموعه از شرایطی است که در صورت برخورداری از آن‌ها به دولت جهت تصمیم‌گیری‌ها کمک می‌کند. این شرایط تحت بخش ۵۰۱ قانون مهاجرتی وضع شده است.
در ادامه به بررسی مواردی می‌پردازیم که برخورداری از هرکدام آزمون شخصیت متقاضی را رد می‌کند که شامل: سابقه‌ی کیفری قابل توجه، مجرم فراری از بازداشتگاه‌های اداره‌ی مهاجرت، در صورت عضویت در گروه یا سازمانی که وزارت مهاجرت به مشارکت آنان در رفتارهای مجرمانه مظنون‌اند، اداره‌ی مهاجرت به دلایلی مشکوک باشد که متقاضی در جریاناتی نظیر قاچاق انسان، نژاد‌پرستی، جنایات جنگی، جنایات علیه بشریت، جرایم مربوط به شکنجه و برده‌داری و یا جرائمی که به لحاظ بین‌المللی حائز اهمیت هستند مشارکت داشته و یا دارد. به جرائم جنسی مربوط به کودکان محکوم شده باشد، توسط سازمان اطلاعات امنیت در معرض ارزیابی امنیتی نامطلوب قرار گرفته باشد، تحت هشدار اینترپل قرار گرفته باشد. حتی در شرایطی که متقاضی اخذ به هیچ یک از جرائم فوق مظنون نباشد باشد اگر رفتار عمومی پیشین یا کنونی وی بیانگر شخصیت مطلوبی نباشد در آزمون شخصیت مردود خواهد شد. زیرا این امکان وجود دارد که فرد در مدت زمان اقامت درکشور خطرساز و مشکل‌آفرین خواهد شد.

-    ی همراه دانش‌آموزی ساب‌کلاس ۵۹۰ 

با ی ساب‌کلاس۵۹۰ جهت مراقبت و حمایت از دانش‌آموز کمتر از ۱۸ سال می‌توانید به سفر کنید.
شرایط لازم جهت دریافت این عبارتند از:
ـ حداقل سن فرد متقاضی دریافت ۲۱ سال باشد.
ـ فرد متقاضی از والدین یا مسئول قانونی دانش‌آموز باشد.
ـ در خانواده فرد متقاضی کودک زیر۶ سال نباشد.
ـ متقاضی توانایی و تمکن مالی جهت پرداخت هزینه‌های زندگی و رفاه دانش‌آموز را داشته باشد.
اقوام دانش‌آموز در این شامل پدر، مادر، خواهر و برادر تنی یا ناتنی، پدر بزرگ و مادر بزرگ، عمو، دایی، خاله، عمه، خواهرزاده و برادرزاده هستند. از شرایط ضروری جهت دریافت این نوع برخورداری از وضعیت مالی مناسب جهت ساپورت هزینه‌های ی  و زندگی دانش‌‌آموز است. شما باید بتوانید هزینه‌ی کافی برای سفر خود و دانش‌آموز، هزینه‌ی شهریه‌ی یکسال دانش‌آموز و هزینه‌ی یکسال زندگی را برای مشایعت اعضای خانواده‌ی خود برای مدتی که در این کشور می‌مانید را دراختیار داشته باشید. با این تا زمانی‌که دانش‌آموز به سن ۱۸ سالگی می‌رسد می‌توانید در بمانید. همچنین با این امکان شرکت و در دوره‌های انگلیسی کمتر از۲۰ ساعت در هفته و یا دیگر دوره‌های کمتر از ۳ ماه را را در اختیار خواهید داشت، همچنین می‌توانید بیش از یک دانش‌آموز را به لحاظ مالی مورد حمایت قرار دهید.

الزامات ی ساب‌کلاس ۵۹۰ :

از والدین یا خویشاوندان و یا همراه قانونی دانش‌آموز باشید. متقاضی اخذ باید توانایی مالی کافی جهت فراهم آوردن تسهیلات مورد نیاز دانش‌آموز در مدت در این کشور را داشته باشد. از طرفی متقاضی ملزم به رعایت قوانین این کشور است و باید تمام شرایط ورود و خروج و کار در مورد این را از جمله کارنکردن یا کار محدود، حداکثر مدت زمان ۳ ماه، خارج نشدن از به تنهایی و بدون حضور دانش‌آموز را بپذیرد.

-    ی آموزش ساب‌کلاس ۴۰۷

با این امکان برخورداری از دوره‌های کارآموزی حرفه‌ای و یا آموزش در محل کار برای متقاضی فراهم می‌شود. از طرفی از طریق این می‌توانید به و از به دیگر کشورها بدون محدودیت سفر کنید. اما جهت برخورداری از این یک حامی و معرف نیاز است و باید دعوت شده باشید. حامی نیز باید دارای شرایطی باشد، حامی شما باید شما را برای دوره‌ی آموزش اشتغال ثبت‌نام کند مگر اینکه حامی یک موسسه‌ی دولتی مشترک المنافع در باشد.
الزامات نام‌نویسی با توجه به اهداف یا نوع آموزش متفاوت است:
ـ آموزش‌های شغلی لازم جهت ثبت‌نام
ـ آموزش‌های شغلی جهت بهبود مهارت‌ها و مشاغل واحد شرایط
ـ آموزش حرفه‌ای برای ظرفیت‌سازی در خارج از کشور
معمولاً زمانی که درخواست ی شما در حال بررسی و تصمیم‌گیری است باید ۱۸ سال یا بالاتر باشید. اگر شما در خواست خود را از انجام می‌دهید باید در حال حاضر دارای یک ی موقت قابل قبول باشید که این ساب‌کلاس ۴۰۳ یا ۷۷۱ و یا ی هدف خاص نباشد. ی ساب‌کلاس ۴۰۷ آموزش، جایگزین های فعلی آموزش و پژوهش زیرگروه ی ۴۰۲ می‌باشد. این تغییر افرادی را که برای آموزش شغلی موقت یا شرکت در کلاس‌های فعالیت‌های توسعه حرفه‌ای به می‌آیند را هدف قرار داده است. متقاضیان ی زیرگروه ۴۰۷ هنوز هم نیاز به معرفی فرد مورد نیاز و یک اسپانسر و یا ضامن بدون در نظرگرفتن قصد مدت اقامت درکشور را دارند مگر اینکه از سوی یک موسسه‌ی دولتی مشترک‌المنافع حمایت شوند.
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● دوره‌های آموزش زبان در کانادا● اپلای رشته‌ی ژنتیک در خارج از کشور● برترین دانشگاه‌های جهان در رشته‌ی بیوشیمی کدامند؟● شرایط اخذ ویزای تحصیلی نیوزیلند● شرایط تحصیل در رشته‌ی پزشکی در کشور مالزی چگونه است؟● برترین دانشگاه‌های کشور کانادا برای تحصیل در رشته‌ی ریاضیات کدامند؟● ارزان‌ترین و بهترین شهرهای کانادا برای تحصیل● معرفی ده بورسیه‌ی برتر استرالیا برای تحصیل در مقطع دکترا● اپلیکیشن فی چیست؟● شرایط تحصیل در رشته‌ی فیزیوتراپی در کانادا چگونه است؟جدیدترین مطالب● دلایل ریجکت شدن ویزای تحصیلی کانادا چیست؟● استادی پلن چیست؟● آشنایی با آزمون GMAT● ترجمه‌ی ناتی برای استرالیا● ارزیابی مدارک کاری و تحصیلی پرستاری و مامایی در استرالیا● آزمون GRE چیست؟● ارزیابی مدارک تحصیلی و کاری دندانپزشکی در استرالیا● چگونه برای آزمون زبان تافل TOEFL آماده شویم؟● انواع ویزاهای دیداری استرالیا کدامند؟● زبان، فرهنگ و آداب و رسوم مردم کانادا چگونه است؟● آزمون زبان OET برای مهاجرت پزشکان● عوامل موثر بر موفقیت در زندگی چیست؟● دوران بلوغ چگونه بر افت تحصیلی دانش‌آموزان تأثیرگذار است؟● شرایط کار دانشجویی در کشور نیوزیلند چگونه است؟● آزمون زبان PTE چیست؟● انگیزه‌نامه‌ی تحصیلی یا SOP چیست؟● عوامل موفقیت در کار تیمی چیست؟● ساختار آزمون آیلتس چگونه است؟● با خودمان مهربان باشیم● بی‌حوصلگی و روش‌های غلبه بر آن