شرایط تحصیل در رشته‌های مهندسی در کشور نیوزیلند چگونه است؟

از جمله رشته‌های پرطرفدار در کشور نیوزیلند که دانشجویان بسیاری را برای ادامه تحصیل در آن‌ها به مهاجرت به این کشور ترغیب می‌کند رشته‌های مهندسی ارائه شده در این کشور است.
از جمله رشته‌های پرطرفدار در کشور نیوزیلند که دانشجویان بسیاری را برای ادامه تحصیل در آن‌ها به مهاجرت به این کشور ترغیب می‌کند رشته‌های مهندسی ارائه شده در این کشور است.
مجله موفقیت ایلیاد - از جمله رشته‌های پرطرفدار در کشور که دانشجویان بسیاری را برای ادامه در آن‌ها به مهاجرت به این کشور ترغیب می‌کند رشته‌های ارائه شده در این کشور است. نظام آموزشی این کشور به دلیل استعمار بریتانیا در گذشته برگرفته از سیستم بریتانیایی بوده است و همچنان نیز به دلیل کیفیت آموزشی عالی سیستم بریتانیایی از این سیستم پیروی می‌کند.

-     در دانشکده‌ی

بسیاری از ‌های کشور از دانشکده‌های برخوردارند و به ارائه‌ی رشته‌های نظیر عمران، مکانیک، جوش و الکترونیک می‌پردازند. برای مثال ‌های اوکلند، وایکاتو، پلی‌تکنیک اوتاگو و ... همگی از دانشکده برخوردارند. برخی از این دانشکده‌ها تا مقطع کارشناسی و برخی دیگر از مقطع کارشناسی تا دکترا به ارائه‌ی دروس می‌پردازند.
شهریه‌ی ی دانشجویان بسته به نوع رشته‌ی و مورد نظر متقاضی متفاوت است. همچنین شرایط ورود به ‌های این کشور نیز جهت در دوره‌های با یکدیگر متفاوت است. اما معمولاً برای در ‌های این کشور دانشجویان ملزم به برخورداری از مدرک زبان آیلتس خواهند بود و دانشجویانی که از معدل و نمرات بالایی در دوره‌های ی قبلی خود برخوردارند از شرایط ی بهتری برخوردار هستند.

-    زبان ‌ها جهت در دوره‌های در کشور

زبان تدریس در تمام ‌های این کشور زبان انگلیسی است. در ‌های این کشور رایگان نیست، اما در مقایسه با کشور انگلستان بسیار با صرفه‌تر است و دانشجویان می‌توانند با پرداخت ‌هایی کمتر در ‌هایی با کیفیت ‌های انگلستان به بپردازند. دوره‌های در کشور ۴ ساله است و در پایان به دانشجویان مدرک کارشناسی اعطا می‌شود.

-    مقاطع ی در ‌های

بطور کلی ‌های این کشور تمام مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا را به دانشجویان ارائه می‌دهند. دانشجویان برای مقطع کارشناسی ۴ سال به می‌پردازند که شرط ورود به این دوره برخورداری از مدرک ۱۲ ساله ی می‌باشد . در دوره‌های کارشناسی ارشد دو ساله است و دانشجویان برای ورود به این دوره‌ها به مدرک کارشناسی و زبان آیلتس نیاز دارند. مقطع دکترا نیز در این کشور ۳ تا ۵ سال به طول می‌انجامد و دانشجویان برای ورود به این دوره ملزم به ارائه‌ی ۲ توصیه‌نامه از اساتید دوره‌ی قبلی ی خود می‌باشند.

-    ‌های زندگی دانشجویی در

علاوه بر ‌های ، ‌های زندگی نیز از مواردی است که دانشجویانی که به قصد مهاجرت ی به این کشور سفر می‌کنند باید به آن توجه کنند. برای دانشجویان امکان کار حین در این کشور فراهم است و دانشجویان دوره دکترا می‌توانند به مدت ۳۰ ساعت در هفته در این کشور به کار دانشجویی بپردازند که برای هر ساعت ۱۳ تا ۱۵ دلار حقوق دریافت خواهند کرد.

-    معرفی بهترین ‌های برای در دوره‌های

بهترین ‌های برای در رشته‌های در سال ۲۰۲۱ عبارت است از:
ـ university of Auckland
ـ university of otago
ـ Auckland university of technology
ـ university of Canterbury
ـ university of Waikato
ـ Victoria university of wellington

ـ در دانشکده‌ی فناوری اوکلند

مقطع کارشناسی در این دانشکده به دو صورت کارشناسی و کارشناسی تکنولوژی ارائه می‌شود. کارشناسی ۴ ساله و کارشناسی تکنولوژی در این ۳ ساله است. شهریه‌ی ی در این دانشکده در همه‌ی رشته‌ها ۲۶۰۰۰ دلار در سال است و رشته‌هایی نظیر بیوالکتریک، الکتریک و الکترونیک و مکانیک در مقطع کارشناسی ارائه می‌شود. برای دانشجویان کارشناسی تکنولوژی نیز رشته‌هایی نظیر کامپیوتر، مکانیک، شبکه و ارتباطات و الکترونیک ارائه می‌شود. برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا نیز دانشجویان امکان در تمام رشته‌های فوق را دارند. در دوره‌های ارشد یکساله است و دانشجویان ملزم به پرداخت ‌ای در حدود ۲۶۰۰۰ دلار برای یکسال خواهند بود.

ـ در دانشکده‌ی پلی تکنیک اتاگو و موسسه‌ی فناوری نورث لند

رشته‌هایی نظیر عمران، معماری، مکانیک، مدیریت و نظارت ساخت، تکنولوژی الکتریک و ... در دانشکده‌ی پلی تکنیک اوتاگو ارائه می‌شود. ورود به رشته‌های این منوط به برخورداری از مدرک دیپلم و پیش ی رشته‌ی ریاضی و فیزیک است. همچنین مدرک زبان آیلتس با حداقل نمره‌ی ۶ از دیگر شرایط اخذ پذیرش از این است. شهریه‌ی در این نیز ۱۹۰۰۰ دلار در سال می‌باشد.
شهریه‌ی ی در موسسه‌ی فناوری نورث لند برای تمامی رشته‌های ۱۸۰۰۰ دلار در سال برآورد می‌شود و دانشجویان این دانشکده امکان در رشته‌هایی نظیر عمران، مکانیک، الکتریک و اتوموتیو را خواهند داشت. از شرایط اخذ پذیرش در دوره‌های این نیز برخورداری از مدرک دیپلم و پیش ی رشته‌ی ریاضی و فیزیک و برخورداری از مدرک زبان آیلتس با حداقل نمره‌ی ۶ می‌باشد.

ـ در دانشکده‌ی وایکاتو

رشته‌هایی نظیر بیومدیکال، الکترونیک، مواد و نرم افزار در دوره‌های کارشناسی این ارائه می‌شود. این مقطع ی ۴ ساله است و ‌ی برای یکسال در این ۲۹۰۰۰ دلار برآورد می‌شود. در این دانشکده دوره‌ای دیگر تحت عنوان دابل کارشناسی ارائه می‌شود که ۵ ساله است و دانشجویان می‌توانند در رشته‌هایی نظیر بیوتکنولوژی، فیزیک و الکتریک در آن به بپردازند. دوره‌های کارشناسی ارشد این یکساله و شهریه‌ی ی آن ۳۱۰۰۰ دلار برآورد می‌شود. دوره‌های تحقیقاتی این دانشکده نیز در اکثر رشته‌های مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای تحقیقاتی ارائه می‌شود.
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● دوره‌های آموزش زبان در کانادا● اپلای رشته‌ی ژنتیک در خارج از کشور● برترین دانشگاه‌های جهان در رشته‌ی بیوشیمی کدامند؟● شرایط اخذ ویزای تحصیلی نیوزیلند● شرایط تحصیل در رشته‌ی پزشکی در کشور مالزی چگونه است؟● برترین دانشگاه‌های کشور کانادا برای تحصیل در رشته‌ی ریاضیات کدامند؟● ارزان‌ترین و بهترین شهرهای کانادا برای تحصیل● معرفی ده بورسیه‌ی برتر استرالیا برای تحصیل در مقطع دکترا● اپلیکیشن فی چیست؟● شرایط تحصیل در رشته‌ی فیزیوتراپی در کانادا چگونه است؟جدیدترین مطالب● دلایل ریجکت شدن ویزای تحصیلی کانادا چیست؟● استادی پلن چیست؟● آشنایی با آزمون GMAT● ترجمه‌ی ناتی برای استرالیا● ارزیابی مدارک کاری و تحصیلی پرستاری و مامایی در استرالیا● آزمون GRE چیست؟● ارزیابی مدارک تحصیلی و کاری دندانپزشکی در استرالیا● چگونه برای آزمون زبان تافل TOEFL آماده شویم؟● انواع ویزاهای دیداری استرالیا کدامند؟● زبان، فرهنگ و آداب و رسوم مردم کانادا چگونه است؟● آزمون زبان OET برای مهاجرت پزشکان● عوامل موثر بر موفقیت در زندگی چیست؟● دوران بلوغ چگونه بر افت تحصیلی دانش‌آموزان تأثیرگذار است؟● شرایط کار دانشجویی در کشور نیوزیلند چگونه است؟● آزمون زبان PTE چیست؟● انگیزه‌نامه‌ی تحصیلی یا SOP چیست؟● عوامل موفقیت در کار تیمی چیست؟● ساختار آزمون آیلتس چگونه است؟● با خودمان مهربان باشیم● بی‌حوصلگی و روش‌های غلبه بر آن